Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » NAGYON FONTOS! Csendes tuzeles...

NAGYON FONTOS! Csendes tuzelesnel valadekozhat a szuka? De nem vereset!

Figyelt kérdés
Lattam az oldalon mar mas is tett fel ilyen kerdest,de nalunk kicsit masabb a helyzet.Szuka kutyam nemiszervebol kis mennyisegu atlatszo valadek jon,tenyleg csak kicsit.Megijjedtem,igy elvittem orvoshoz,vizsgalatokra.Ultrahangot es vizeletvizsgalatot is csinaltak neki,es a vizsgalatokbol az derult ki hogy csendes tuzelese van,semmi baja.Bizom az orvosomban,nem arrol van szo,de mar hallottam olyat (sot meg magammal is tapasztaltam mar)hogy van hogy nem mutatjak ki a vizsgalatok a betegseget,es az orvosok sem tudjak megallapitani ilyen helyzetben hogy mi a baj.Es emiatt aggodom,hogy ha van valami baj,ammit nem mutattak ki?Igy kulonben nincs tunete mas,nem is lazas.Amit eszrevettem hogy azota jobban "eg" a gyomra,tobbszor eszik fuvet,de lehet ezt mar csak bekepzelem mert regen is ette.Lehet hulyeseg,kerlek ne hurrogjatok le,de felmerult a gondolat hogy nem e adjak neki antibiotikumot ha esetleg van vmilyen gyulladasa csak nem latszik??vagy azzal artok neki??kamillateat mar adok neki.Mi a velemenyetek minderrol?Ja,es inkabb a szukak szaglasszak,mintsem a kanok.Honnan tudjam majd mikor fogamzokepes ha tenyleg ez a helyzet?kerlek blamalas nelkul valaszoljatok,mert ahogy latom itt nagyon az a szokas hogy a kerdezot minositik.Tanacsra van szuksegem,illetve a tapasztalataitok megosztasara!
2011. nov. 25. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem túl reagálod az egészet! :)

Ha az orvos azt mondta nincs nagy baja akkor nincs is. Ha gyulladás lenne a szervezetében akkor azt a vérvétel kimutatta volna!

2011. nov. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Akiteki ***** válasza:
Kis mennyiségű átlátszó nyák ürülhet belőle. De olyan kevés szokott lenni, hogy szinte észre sem veszed. Sajnos a csendes tüzelésnél nem fogod tudni, mikor felvevőképes. A kanok azért nem foglalkoznak vele, mert még (vagy már) nem az. Ők okosak, nem strapálják magukat, csak ha pont időben van.
2011. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!