Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam rá a kiskutyám...

Hogy szoktassam rá a kiskutyámat hogy egyedül is ellegyen?

Figyelt kérdés
sziasztok !! van egy 9 hónapos kiskutyám(bichon havaneise)5 napja van nálam és nélkülem nem megy sehova mindig a lábam alatt van,követ mindenhova, ha elmegyek a wc-re már nyüszit és sir.. hogy lehet erről leszoktatni? probátam h oda adtam neki a játékját és ott hagytam de jön ugyanugy, nem tudok semmit csinálni, maximum akkor ha alszik. de szeretnék kicsit kimozdulni, nem mentem 5 napja ki, max addig mig kivittem h elvégezze a dolgát, kertes házban lakunk ! van még esély arra hogy esetleg ha barátomnál alszok ő ellesz itthon szüleimmel?és nélkülem is eltud aludni éjszaka? első kutyám, olvastam már annyi mindet a kiskutyákról,mással nincs is probléma csak ezzel, tudtok valamit ajánlani? előre is köszönöm
2011. nov. 25. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Vigyél neki szukát. Azzal tuti el lesz. Ha akarsz animál szexelhetsz is.

15/L

2011. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd otthon egyedül egy egész napra és kész. Ordítani fog, de majd megunja. Az én kutyám panelban van, kicsi korában egy héten keresztül vonyított, majd egyik napról a másikra megunta és most már természetes neki, hogy délelőtt egyedül van.
2011. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Google, "hogyan legyek falkavezér". Mindent megold. Komolyan.
2011. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
google: animal sex
2011. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Hogyan legyek falkavezér", ahogy írták.


Ez egy majdnem felnőtt kutya, nem a kisbabád, bármilyen aranyos is. Persze, hogy kibírja nélküled. Ki is kell bírnia, hacsak nem otthon dolgozol/tanulsz. Kicsit talán sírdogál eleinte, de Te vagy az első, nem a kutya. Nem egészséges, hogy nem hagy élni. 1 nap után még cuki, hogy mászkál utánad, 5 nap után kezd terhessé válni, 2 hét után beleőrülsz.


Tedd a következőt szerintem. Veszed a kabátod, összekészülődsz, és a kutyára rá sem nézve kimész. Amint becsukódott az ajtó, már vissza is jössz, (a kutyára nem nézel) leülsz pár percre, aztán megint kabát, kulcs, ezúttal kinn maradsz pár másodpercig. Ha nyüszít a kutya, várd meg, míg egy kis időre elcsendesedik és csak akkor gyere vissza. Ne törődj vele, ha hepajt csinál, amikor belépsz, felugrál meg nyifog meg ilyenek, rá se nézz. Aztán fokozatosan nyújthatod az időt, amíg távol vagy. A végén már elmehetsz a boltba, hogy valami haszna is legyen a dolognak.

Sok sikert!

2011. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :):)
2011. nov. 25. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:

ez egy növendék kutya esetében elég komoly gondokat feltételez ez a "mással nincs is probléma" csak önbecsapás illetve annak a bizonyítéka, hogy soha semmilyen infóra nem voltál kíváncsi mielőtt bevállaltál volna egy kutyát pl. milyen természetes fizikai és pszichikai szükségletei vannak a kutyának...

mielőbb megkeresnék egy házhozjáró profi szakembert aki helyben kezeli, bemutatja a dolgokat, elmagyarázza, hogy az ember-kutya kapcsolatot, hogyan lehet stabilizálni

pl. alapvető, hogy napi rendszerességgel le kéne mozgatni neked mint felelős embertársának, vezetőjének

2011. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!