Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nálatok ez hogy szokott menni?

Nálatok ez hogy szokott menni?

Figyelt kérdés
Most szoktattuk le a kis kutyánkat a szabadba, hogy ott végezze a dolgát. Viszont még igénybe veszi az almot is. Ti kutyusotok hogy van ezzel? Csak lenn végzi el a dolgát vagy el van helyezve a lakásban is egy kis rész neki?
2011. nov. 25. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyusom már 1 éves áprilisban lesz 2 éves .

Még új a kölyökkutyusnak a lenti "pisikaki".

Várj vele egy kicsit és meg fogja szokni.

2011. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktattuk alomra a kutyát, merthogy nem macska.
2011. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy egészséges felnőtt kutya már gond nélkül kibír akár 10 órát is. Nekem két felnőtt kutyám van, mindkettő szobatiszta.
2011. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:
A macskának van alom. A kutya nem jár rá. Ha erre akarod szoktatni, akkor az egész lakásban szarni fog, mert nem tesz különbséget. Ahogy a kertben sem csak egy sarokba meg, hanem mindent körbejelöl.
2011. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szoktasd le az alomról, egyszerűbb lesz az életetek mellette, ha szobatiszta.
2011. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy próbálom leszoktatni, de nem akartam hogy 3 hónaposan jobbik esetben becsurgasson a lakásba. :D Amúgy meg csak az alomba csinálta a szaga után. Írta valaki, hogy egészséges felnőtt kutya akár 10 órát is kibír.. Oké, de itt egy kiskutyáról van szó.
2011. nov. 27. 15:27
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Első kutyámat 12 hetesen hoztam haza. Első perctől kezdve este 8-tól reggel 8-ig aludt a lakásban és nem pisilt be.
2011. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!