Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek sok állatom van?

Szerintetek sok állatom van?

Figyelt kérdés
Van: 5 kutya,4 macska,5 hörcsög,2 törpe nyúl,1 japàn tàncoló egèr,2 tengerimalac,2 csincsilla. Ès lètszi azt is irjàtok meg nektek mennyi ès milyen állatotok van.köszi.
2011. nov. 25. 20:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az átlagnál több.
2011. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

szia!Nagyon irigyellek,én is szeretnék ennyi állatot tartani..:)

Nekem 1 kutyusom van,3 cicám és egy törpenyuszim :)

De hogy van ennyi állatra időd?

2011. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


:DDD ez igen...


Nekünk 2 állatunk van (plusz én:D). Na, viccet félretéve: 2 állatunk van, egy kutya és egy macska. A kutya (Havanese) a Hugomé, a macska (Maine Coon) az enyém.

2011. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi. 1. Nekem mindnre van idōm XD XD
2011. nov. 25. 20:37
 5/21 A kérdező kommentje:

Utolsó : szegèny kuty keresztbe nyeli le a macskàd XD XD


Nekünk is van havanese kutyusunk :)

2011. nov. 25. 20:40
 6/21 anonim válasza:
15 macska 3 kutya
2011. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Igen, elég sok. Nekem egy lovam van, meg néhány másik állat. (Kutyák, kétéltűek, rovarok, nyuszi, néhány baromfi - persze, nem levágás céljából.)
2011. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12 fehéregér, aranyhörcsög, gabonasikló, és nem ezeket eszi ám!! boltból hozok neki egeret.. :D
2011. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Szegény kutya, keresztben nyeli le a macskád:D"


:DDD aha, majdnem:P Lassan már nagyobb lesz, mint a kutya! 5kg már most, de még nőni fog állítólag, szóval nehezebb is és nagyobb is lesz. Amúgy elég vad:/

2011. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Volt idő amikor nekem 3 kutyám volt és kb 4 alapcicám ( akik néha szültek is.) Mindig befogadtam akiket találtam az utcán, csak ilyen kutyusaim voltak. A cicát ismerőstől kaptam. Egyszer volt összesen 13 cica,mert születtek :) Volt akit el tudtam ajándékozni, de volt olyan eset is közülük,hogy az egyik kutyus miután ivartalanítottuk nagyon anyáskodott a cicák felett és hurcolta őket és 3 cicának kilyukasztotta a hasát :S Tényleg szerette őket csak szegénykém már olyan kis mulya volt idős korára ,hogy nem tudta meddig szoríthatja. Egyébként nagyon jó mikor ennyi állatka vesz körül.Kb velük nőttem fel :) Egy erdő szélén lakunk, hatalmas kerttel és mindig szaladozhattak meg csavarogtak. Most mivel tavaly meghalt az utolsó kutyuskám ( megmérgezték) így csak egy anyacicám maradt. Visszasírom azokat az időket. Vigyázz rájuk nagyon :)
2011. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!