Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyik kutyafajtától...

Ti melyik kutyafajtától féltek a legjobban, és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak kíváncsi vagyok ki melyik fajta kutyától fél a legjobban.Gondolok:pit bull,dobermann,roti,stb.

Olyanokat ne írjatok,hogy én nem félek egyiktől sem,mert szerintem,ha rá szaladna egy 60 kg-os tiszta izom roti kan,és a (kutyák legerősebb harapásával rendelkező roti)beleharapna,150 kg-ot kitud fejteni az állkapcsával.


2011. nov. 25. 21:15
1 2 3
 1/21 Lizaa ***** válasza:

Én nem kutyafajtától félek mert ismerek olyan rotit aki engem nem bántana de egy idegen rotitól lehet h félnék.

Nem azt mondom hogy nem félek kutyáktól, de nem mondanám magamat félősnek persze vannak olyanok amelyek biztosan felkergetnének a fára :D

2011. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
értem,én sem félek egyiktől sem,inkább attól félek,hogy megharap.
2011. nov. 25. 21:19
 3/21 anonim ***** válasza:
Egyiktől se. Attól függ mennyire vad, kiszámíthatatlan és hogy néz ki.
2011. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Amúgy én a szomszédom palotapincsijétől félek :D olyan kis hülye :O
2011. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Az én kutyám dobermann roti keverék és ha 2 lábra áll fél fejjel magasabb nálam :D Amikor viszem sétáltatni mindig elcsodálkoznak rajta, hogy bírom el és nem akarják elképzelni, hogy engedelmeskedik nekem :D na a lényeg az, hogy ha nem ismerném őt akkor a fajtájától félnék legjobban :D szóval dobermann és roti 14/L
2011. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
A csivava vagy hogy irják.Egy agyi nyomorék,ami pitbullnak képzeli magát,és nincs tisztába vele hogy hány kiló.
2011. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha attól kell félnem hogy melyik kutya harap meg akkor a tacskótól kezdve a csivaváig félek tőlük..A kistestű kutyák sokkal kiszámíthatatlanabbak mint a nagyok,és ők is tudnak harapni..Egy roti vagy doberman ha jó gazdája van akkor jól nevelt,és idegent sem fog csak úgy megharapni---
2011. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A vágott fülű dobermann. Aminek nincs vágva a füle azzal semmi bajom. De a vágott fülű a halálom. Ráadásul barátnőm épp dobikat tenyészt, az összes kutyája teljesen jól szocializált és bújós, de amikor 3 vágott fülű "szörnyeteg" próbálja belepréselni magát az ölembe, akkor tényleg halálközeli élményem van:)
2011. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
én vicces de a golden retriver...egyszer láttam amint egy goldi szétszedi a gazdájának a karját...azóta nem tudok bennük megbízni... Káj, kaus, roti...ezekkel semmi gondom
2011. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

:D nekem közép-ázsiaim és 3 keverék kutyám van, rendesen szocializáltak, kutyasulisok, agyilag és fizikailag lefárasztottak...

a kájt (is) kenyérre lehet kenni... van, hogy megindul valaki felé, de annyit mondok, hogy HOZZÁM, és úgy jön vissza, mint egy kajla kölyök...:D


Nincs olyan kutyafajta, amitől félek, félni egy kutyától a legnagyobb botorság...akkor adsz okot neki a támadásra. Legyen szó egy kis porbafingóról, vagy egy 60 kilós buldózerről...


Érdekes, hogy a falu kóborkutyái csaholva csatlakoznak a kis falkámhoz, ha sétálunk, míg másokat habzó szájjal kergetnek...



Egyetlen kutyával találkoztam eddig a földkerekségen, akitől a hideg futkosott a hátamon:

Egy ismerősöm francia bulldogja.

Öreg csaj, már rohad az ínye, olyan büdös, hogy amikor ott aludtam, reggel arra ébredtem, hogy a kutya a képembe liheg...szagra felébredni azért kemény...


Na ez a kutya olyan, mint egy ufó. Vagy egy kutya, akit elraboltak az ufók és kiszippantották az agyvelejét. Csak ül a szoba sarkában és üveges tekintettel bámul rád. Nem is pislog. Szerintem levegőt sem vesz.

Nem ellenséges, nem barátságos, pont semmilyen.

Nem tudod kitalálni, hogy mit gondol rólad!... örül neked? vagy csak azt várja, hogy este a torkodnak eshessen?...

Iszonyatosan félelmetes!

És közben az alsó fogsora kilóg a pofájából...:D

Brutálisan ronda teremtés szegénykém.:D


Előbb rágja le a karom egy roti, mint hogy azzal a kutyával még egyszer egy légtérben kelljen tartózkodnom.:D

2011. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!