Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véres széklet után mit ehet a...

Véres széklet után mit ehet a kutyám?

Figyelt kérdés

Orvos szerint elpattant hajszálerek miatt kakál véreset. Valszeg csontevés miatt,erőlködött és ezért.

Volt hogy szinte csak ugy cseppekkben vér jött. Kapott gyógyszert, surit. Orvos szerint rizst vagy főzeléket adjak neki. De milyet? Én rizst adtam neki főtt csirkemellel, de attól megint annyira erőlködött hogy picit megint véres volt a kakija. Először ma keményebb jött neki, aztán meg higabb pici nyálkás vérrel.

Most az a jó ha higabb vagy keményebb a széklete???Annyira aggódom, mert a rizst ugy tudom hasmenéskor kell dani, főzeléktől meg a széklete lesz higabb...???

Ti mit adnátok neki?Meddig tart ez az állapot?

Egyébként a kutya jól érzi magát nem levert.

köszi


2011. nov. 26. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Rizst én nem adnék, az székletfogó, most pedig szerintem az a fontos, hogy ne erőlködjön. Sőt, lehet, hogy 1-2 napig nem is nagyon adnék neki enni, utána is figyelnék rá, hogy ne legyen a széklet kemény.
2011. nov. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 teljes napig nem kapott semmit. Legelőször tegnap este. Éhes nagyon. Valami kajatippet nem tudsz adni?
2011. nov. 26. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy hülyeség ,de tejben áztatott táp? attól menni fog a hasa de a táp miatt szerintem nem lesz annyira folyós.. csak egy ötlet volt..de egy próbát szerintem megér
2011. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem is tej, de natúr joghurt, kefír talán segít, hogy egy kicsit hígabb legyen a széklete, de mégse legyen hasmenése.
2011. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Főtt csirkemell vagy máj,illetve a Hills-nek van kifejezett gyógy konzervje ilyen célra!Nálunk is előfordult ez,és nekünk ez segített!
2011. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem adhatsz neki tejet, esetleg felesben vízzel, az meglazítja, és nem erőlködik annyira.
2011. nov. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!