Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami baja van a Francia...

Valami baja van a Francia Bulldogomnak. Szerintem allergiás a csirke húsra. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nyers csirke húst adtam neki reggel enni és olyan 1 körül amikor kimentem hozzá folyamatosan nagyokat nyelt. Ezt csinálta kb. 5 percig utánna kihányta a reggelit úgy ahogy van. Tehát nem tudta megemészteni. Akkor most allergiás lehet a szárnyas húsra? Ha megfőzöm akkor meg tudja emészteni?
2011. nov. 26. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

A kutyának eleve nem adunk nyers húst...

Az allergia általában nem hányással jön ki, hanem légzés zavarral, viszketéssel, irritált bőrrel.

Hányás akkor is előfordulhat, ha túl gyorsan evett, vagy túl sokat. mennyi idő telt el pontosan az etetés és a kihányás között?

2011. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb. 3.5-4 óra telt el.
2011. nov. 26. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem allergiás.Az egy kicsit más. Nekem angol bulldogom van és tudom,hogy elég sok dolog van amit nem tud megemészteni. Ne adj neki nyers húst,pláne csirkét,mert még a végén elkap valamit.Ha húst adsz neki előtte mindig főzd meg.
2011. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A francia bulldogok nagyon nagy %-a allergiàs a csirke húsra. Se nyersen, se főzve, se tàpban ne adj neki!
2011. nov. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok. Akkor mostantól mindig megfőzöm a húst. Köszönöm.
2011. nov. 26. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyi idő alatt nem bír megemésztődni, pláne nyersen.
2011. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én rotim allergiás a csirkehúsra (így a csirkés tápokra is), neki úgy jött ki, hogy a hátán foltokban, majd teljesen kihullott a szőre, szinte nem is volt már a hátán, és folyamatosan vakarta, harapdálta. :(
2011. nov. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!