Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kg-s Pekingi pincsinek...

2 kg-s Pekingi pincsinek arcdagadásra lehet adni AKTIL DUO 875 mg/125 mg filmtablettát?

Figyelt kérdés
valami egyéb tipp? Válaszokat előre is köszönöm
2011. nov. 27. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem állatorvoshoz kéne vinni. Majd ő megmondja mi a teendő.
2011. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy arcdagadás? Az volna a jó, ha a tünet pontos lenne, mert az a kérdés, mitől van! Csak azután szabad a kezelésre gondolni!
2011. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

fél arca bevan dagadva mintha a foga miatt de nem nyüszít

van macskánk lehet hogy megkarmolta de a miatt feldagadna az arca?

2011. nov. 27. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemesebb elvinni egy állatorvoshoz. Ő tudni fogja mi a teendő. Kísérletezni meg nem érdemes mert lehet hogy többet árt mint használ.
2011. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég gyakori a tályog is az arcon,de főleg az állon. Ez egy kemény duzzanat, nagyra nőhet, ha erről van szó. A karmolástól nem jellemző, hogy megdagadjon, az esetleg csak kicsit bepirosodik, begennyesedik. Addig míg kemény, nem sok teendő lehet. ha tályog, sok esetben fel kell nyitni, és kitisztítani.Én esetleg azt csinálnám, hogy reggel-este, egy negyed Aucmentint /Lehet, hogy nem helyesen írom,/- adnék, mert tulajdonképpen egy genny góc! A biztonság kedvéért hétfőn, meg kellene dokinak mutatni. De ha adsz neki antibiotikumot, feltétlen említsd meg! Mérhetsz lázat is,és ha 38-39 kőrül van, nincs nagy baj!
2011. nov. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!