Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közép termetű, erős felépítésű...

Közép termetű, erős felépítésű kutyákat ajánlanátok lécci?

Figyelt kérdés
16éves vagyok,lány. Tavasszal szeretnék kiskutyát venni magamnak. Valami erős,massziv,betegségekre annyira nem hajlamos fajtát szeretnék. Szeretnék vele sportolni,futni járni,nyáron uszni,kertben játszani. Szoval olyan kis mindenes lenne. Már a pénz is félre van rá téve. Ajánlanátok párat?
2011. nov. 27. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Bullterrier.
2011. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
magyar vizsla, de ő nem annyira erős testfelépitésű mint egy pitbull. Szerintem ő lenne jó válsztás egy 16 éves lánynak. És sportolni is szeret! :) Nekem is volt vizslám és 14 éves korában halt meg. Egyszer sem volt beteg, csak kétszer kellett orvoshoz vinni, amikor belelépett üvegszilánkba.
2011. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bullterrier, amstaff, stafi, boxer....

De én inkább az örökbefogadást javaslom!

allatok.info -n keresgélhetsz fajta szerint is a gazdira váró kutyusok között!

Vagy fajtamentők oldalait is nézegetheted!

2011. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Labrador,goldi, nj.(nèmet juhâsz)
2011. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A boxert nem ajánlom, mert nagyon beteges, még ha ki vannak szűrve a betegésgei, akkor sem egészséges fajta!

Magyar vizsla? NÉmet vizsla? Kezdőknek is ajálnlott . De ne vegyél amstaffot, pit bullt, mert nem kezdőknek való kutya.

Ezen kivül a menhelyen is vannak a kivánságodnak megfelelő kutya, nekem egy németjuhász labi keverék kutyám volt.

Egy menhelyi kutya általában hálásabb, mert rossz körülmények között élt.

Én onnan vennék ki egyet, vedd fel a kapcsolatot néhány menhellyel, a facebookon sok menhely van, és képek is vannak a kutyákról, sokszor megoldják a szállitást is.

2011. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Border Colli! Rendkívül mozgékony kutya és ráadásul nagyon szép is :) [link]
2011. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 compactegon ***** válasza:
staffbull :) kb. 15-20kg-os bohóc, nyalógép, és bírja a gyűrődést. cask nevelni kell (mint a többi kutyát).
2011. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Rotweiler (nem tom jol irtam e ), igaz ez mar inkabb nagytestu, nagyon eros, es okos kutya, valamint csalad es gyerekcentrikus, nagy a mozgasigenye, szal ne panelban tartsatok.
2011. dec. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én is a Border Collie-t ajánlom nekem volt egy és nagyon szép, intelligens ragaszkodó és sportos kutyus volt és nem is volt beteges ( elvileg a legokosabb kutya a világon a Border Collie)
2012. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!