Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyámnak szorulása...

Kölyök kutyámnak szorulása van! Ha tejfölt vagy tejet adok neki az jó?

Figyelt kérdés
Ha jó neki akkor mennyit adjak neki? 8kg.
2011. nov. 27. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább olajos halat, rengeteg olajjal. Szóval, ne öntsd le róla az olajat, de a hal kevesebb legyen.

Nálunk bevált.

2011. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tejet adhatsz, az kicsit meghajtja általában a kutyákat.


meg csontot! az is segíti a bélmozgást...


ha disznót adsz neki, legalább 1 órán át forrald előtte a csontot!


csirke mehet nyersen is!


ha nem múlik a szorulás, vidd el dokihoz, mert lehet komolyabb dolog is a háttérben...


paraffin olajat is kapsz a patikában, 1 ek 1 nap szerintem elég neki... vagy az 1 ek-nyit oszd 3 részre...

2011. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tisztán tejet soha nem adunk a kutyának, mindig vizezettet. Mozgasd sokat a kutyát.
2011. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szorulásra szerintem inkább ne adj csontot, főleg ne csirkét... (mondjuk én eleve fóbiás vagyok a csonttal kapcsolatban) Inkább paraffinolajat (de mondjuk az aztán megfosatja istenesen), esetleg híg tejet.
2011. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a tejet és a csontot tegnap hallottam az állatorvosom szájából u.ilyen problémára. (meg a paraffint is)


(tejet azért nem adunk a kutyának, mert megf.satja, de más baja nem lesz tőle.

ebben a helyzetben viszont nyilván pont kedvező hatást fejtene ki...)

2011. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!