Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemtudom elhozni a kiskutyámat...

Nemtudom elhozni a kiskutyámat. Hogy oldhatnám meg? Help.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én Szolnokon lakom,a tenyésztő pedig Szombathelyen. Kocsim nincs. Vonaton eltudnám hozni? Ilyen kis ketrecbe,vagy valahogy? Tudom hogy erre nem msot kellett volna gondolni..
2011. nov. 27. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ketrecbe hozd el.
2011. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Békéscsabáról hoztam Pestre.

Szerzel egy hordozót és abban haza viszed. Természetesen meleg ruhával párnázd ki, de csak addig, amíg olyan helyen vagy, ahol nincs fűtés. Kutyának jegyet kell venni a vonatra. IC-vel nem szállíthatod.

2011. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerezz be, egy szállító ketrecet. Abba tudod vonaton szállítani.
2011. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen fajta? Én Szombathelyről hoztam el Gyöngyösre, vonaton-metrón-buszon. Tervezd meg az oda-vissza utat részletesen, lehetőleg úgy, hogy ne kelljen sokat várakoznod. Legyen nálad méretének megfelelő nyakörv vagy hám, póráz. Szállítódoboz vagy ketrec, takaróval. Legyen nálad egy kis víz, ha esetleg útközben inni akar.


Beszéld meg a tenyésztővel, hogy mikor érkezel, és ha lehet, akkor ő vigyen az állomásra, hogy oda legalább ne kelljen gyalogolnod. Igyekezz úgy tervezni az utat, megfelelő közlekedési eszközt választva, hogy minél kevesebbet kelljen a kutyával gyalogolnod.


A vonaton, buszon próbálj úgy ülni, hogy a ketrec vagy szállító láda ne legyen útban senkinek, ne kelljen mindig felállnod, ha valaki le akar szállnod.


A MÁV honlapján meg tudod nézni az adott napra a menetrendet, leírják a menetidőt, az átszállást.


Az IC-ket kerüld, azon nem lehet kutyát szállítani.


Az átszállásnál számold bele, hogy késik a vonat, és írd fel magadnak a későbbi indulást is.


Remélem segítettem.

2011. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg keresd meg a Facebookon a Kutyafuvar nevű csoportot, nézd meg, megy -e arrafelé valaki oda-vissza! Adhatsz fel felhívást is. Meg a stoppos.hu-n is. Persze szállítódoboz, nyakörv, póráz így is kell, de ha szerencséd van, legalább visszafelé nem kell a kölyökkel vonatozni.
2011. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!