Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le róla? (6...

Hogyan szoktassam le róla? (6 hónapos)

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos Puli kan kutyám. Pár napja rá szokott arra hogy rágja odakint a dísz fákat. 2 már teljesen tönkre tett. Erre csak nem régen szokott rá. Már azon gondolkodtam hogy amíg nem vagyok itthon vagy nem tudok ráfigyel arra az időre bezárom de nem igazán szeretném ezt vele megtenni.

Hogyan szoktassam le róla?


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. nov. 27. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Fáraszd le a kutyát, és vegyél neki olyan rágcsákat, amik hosszú időre lekötik.

Gondolom épp most váltja a tejfogait, ez ilyenkor többet rágnak. Ez normális, csak találj ki valamit, hogy ne a fákat kelljen rágnia:)

2011. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet valahol kapni olyan sprayt ami leszoktatja a kiskutyákat a tárgyak rágásáról,nem tudom,hogy hol lehet kapni,de biztos találni valahol azzal pár fújás szerintem és kész,vagy mindig amikor látod nagyon kicsit rácsapsz az orrára és magas hangon azt mondod neki,hogy NEM SZABAD.
2011. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A válaszokat köszönöm!


Minden nap le van rendszeresen mozgatva. Van neki sok játéka de a fa valahogy az utóbbi időben jobban tetszik neki. Amúgy már gondolkodtam azon hogy veszek olyan kajával megtölthető játékot.

2011. nov. 27. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki bőr csontot amit egész nap ehet, rágcsálhatja.:)
2011. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeparációs stressz? Falkavezérségi gondok lehetnek, vagy mégsincs eléggé lefárasztva. Agyilag is kell neki munka, meg aktív mozgás, nem csak két óra laza séta. A játékok elölhagyása amúgy nem a legjobb ötlet, az is csak abban erősíti, hogy ő a főnök, hiszen neki tulajdona van, tehát ha elmegy a falka, aggódni fog és rombol. Egyedül amúgy sem fog játszani, nem majom ez, hogy órákig ellegyen egy vödörrel a fején, hanem falkaállat, társakkal szeret játszani, nem egyedül.
2011. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak nő a foga. Zárd be a játékaival amíg elmész otthonról.Csak az a kérdés hogy mibe, hova zárnád be?
2011. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!