Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék a kutyámnak egy...

Szeretnék a kutyámnak egy szánhúzó hámot késziteni tudnátok egy pár ötletet adni hogyan csináljam. Sajnos lehetőségem nincs arra hogy megvegyem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én redőnyhúzó gurtnit vennék az jó erős, meg olyan táska csatot ami műanyag de nagyon jól bírja, tudod szoktak ilyen bolti hámokra is azt tenni. Csak összedugod, bekattan és kész, oldalról nyomva meg ki tudod nyitni.

Szerintem az egész egy ezres körül lesz így, nem tudom mennyi darabja ennek a csatnak de 2 db kell egy hámhoz az biztos és azt sem tudom mennyi métere a redőny gurtninak.

Ha viszont vannak régi bőr öveitek és egy ügyes férfi a háznál abból is lehet készíteni, csak ahhoz szerszámok kellenek. Így inkább az első verziót ajánlanám. :)

Majd írd meg miből csináltál végül. És milyen kutyud van hozzá. :D

2011. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na jutottál valamire hám ügyben? Nem válaszoltál pedig kiváncsi lennék...
2011. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
van olyan mint a redonyhuzo gurtni csak még szélesebb abbol fogok osszevarni csak még nem volt idom mikor elkeszul lefotozom és felteszem a képet
2011. dec. 3. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Oksi! Kíváncsian várom. Amúgy néztem amikor a Fressnapf-ban jártam, hogy van-e. Volt németjuhásznak és malinoisnak, de legalább 7-8 ezer ft.
2011. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elkészült a hám [link] [link] [link] [link]
2011. dec. 26. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!