Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az active és a sima tápok...

Az active és a sima tápok között csak a zsírtartalom a különbség?

Figyelt kérdés
Nincs most pénzem drága tápra, viszont a josera bárányostól a kutyám fogy, az active jó neki, csak attól meg csirkeallergiás tünetek kezdenek előjönni. Néztem az összetételt, a fehérjetartalomban minimális a különbség, csak a zsírtartalomban jelentős. Nagyon hülye ötlet lenne következőre megvenni a bárányosat, meg egy fél kiló sertészsírt, és etetés előtt rátolni egy kanállal a sertészsírból? Esetleg tudtok olyan márkát, ami kb. egy árban van a joserával, és nincs benne csirke?
2011. nov. 28. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az A.C.C.-t ajánlanám, abból is az Energy-t, ez bárányos, magasabb zsírtartalommal, a kutyáim imádják és az allergia (csirke miatt) teljesen megszünt.

20kg-os kiszerelésben veszem 6.000Ft-ért, de boltban szerintem drágább lehet kicsit.

Kis szemű táp és eddig mindenkinél bevállt aki kipróbálta.

2011. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Amúgy én ajánlanám, hogy zsír helyett inkább darált marhahúst adj neki minden nap. A zsírtól hasmenése lesz.

A Josera bárányostól nem csoda, hogy fogy, az csak 21/11-es táp.

2011. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál hozzá linket adni? Egyet találtam, de ott se kép, se pontos összetétel nincs.
2011. nov. 28. 15:13
 4/5 A kérdező kommentje:

És mondjuk ez milyen? [link]

Ez is megfizethetőnek és jónak is tűnik.

2011. nov. 28. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:

A tápra locsolt sertészsír egyáltalán nem rossz ötlet, sőt...

A téli időszakban én is így etetem a kutyáimat, mert szükségük van egy kis plusz adalékra a télhez (kint laknak). Egy evőkanál fellangyosított sertészsírtól még nem lesz semmi gond...

Sőt... Tapasztalataim szerint felszednek egy kicsit pluszba (fél-1 kiló), és a szőrük is "zsírosabb, olajosabb", ami vízlepergető és hőtartó (rövid szörű közepes-nagy test kutyák).

Én Josera Regular-hoz teszem hozzá nekik, de télen a tápból is 5-6 dekával többet kapnak. Előtte a zsírt felmelegítem, fokhagymát nyomok bele egy fél fejet. Élvezettel eszik, és ez a zsírmennyiség épp hogy bemaszatolja kicsit a napi adagot.

2011. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!