Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan ápoljátok kutyátok...

Hogyan ápoljátok kutyátok fogait? Fogkefével+fogkrémmel vagy Denta Stix-szel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
nyers marhacsonttal
2011. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Táppal, műcsonttal és főtt marha csonttal. Ha olyan minőségű a táp az is szed le a fogkőből.
2011. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

A táp jó minőségű (Happy Dog), csak sajnos habzsol a kutyusom, nem rágja meg..

Eddig marhabőrből készült csontot kapott + Denta Stix-et.

Ezek szerint, ha ezt kiegészítem még vmilyen marhacsonttal, akkor az rendben lesz...

2011. nov. 28. 14:21
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Marha húsos csont, nyers hús, minél nagyobb darabban, hogy tépnie kelljen, nagyon száraz kenyér sarka.
2011. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

szia!:)


a csont is jó, én disznólábszárat is szoktam, de előtte legalább 1 órán át forralom! (úgy bátran adhatod).


a denta-stixen az állatorvosom mosolygott egy jót...

egy egyszerű botot is elrághat, az még jobb is a célra...


a műcsont is jó.:)


a fogkefe, fogkrém szerintem max. kiállítási kutyáknak kellhet...

2011. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen a száraz kenyér is jó. Én is vettem az enyémnek Denta Stix-et, de nem ette meg, pedig mindent felfal.
2011. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Füstölt disznó vagy marhalábszárcsont (100Ft/db az állateledelesben), szárított marha ín, marhabőr.

Ezerszer jobb, mint a Denta Sticks, hetente egyszer kap valamelyiket, ezen egész héten elrágódik, leköti magát vele. A 9 éves közepes testű kutyámnak soha nem volt fogköve, se semmilyen fogászati problémája, a fogai olyanok, mint a fogváltás után.

2011. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Én minden reggel Denta stixet szoktam neki adni, imádja :D és szépek is maradnak utána a fogai. De száraztápot is kap, az is jó ilyen szempontból, mert mivel rág, tisztulnak a fogak :D
2011. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2011. nov. 28. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!