Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit csináltok a felszedett...

Ti mit csináltok a felszedett kutyagumival? Hova dobjátok ki?

Figyelt kérdés
Minap sétáltunk a városunk kertvárosi részében jó nagy sétát tettünk 4-5 km-re lehettünk az otthonunktól. A lényeg a következő ugye a kutyám végezte a dolgát én ahogy illik felszedtem és mivel láttam hogy közelbe nincs kutyagumi szemetes így kidobtam egy sima közterületi kukába igenám csak ezt végignézte egy túlbuzgó állampolgár és őrjöngve rohant átunnunk hogy azonnal szedjem ki a kukából mert nem odavaló. Én meg kérdeztem hogy ugyan minek szedném ki? Erre azt a választ kaptam hogy abba szemetesbe nem lehet belerakni nem érdekli mit csinálok vele de abba a kukába nem rakhatom bele. Nem akartam kötekedni meg felizgatni a kutyámat így fogtam kivettem és odébb álltunk. Mégis mit várnak tőlünk ,hogy 2-3 km-t sétáljak egy zacskó kutyaszarral a kezembe mire találok egy olyan szemetest vagy cipeljem hazáig?

2011. nov. 28. 15:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem még megkaptuk hogyha még egyszer odaszarik a kutya szétveri a fejünket. Mindezt úgyhogy a kutyán szájkosár volt mert volt 200 méterre egy játszótér és nem azért rakom fel rá a szájkosarat mert valakit is bántana csak mégis 40 kilós kutya és bármikor arra jöhet egy gyerek és nehogy véletlen valami is történjen.
2011. nov. 28. 15:36
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem sosem szólt még be senki, pedig volt már, hogy vendéglátóhely hamutartó alatti kukájába kérdeztem meg, hogy bedobhatom-e. Még meg is köszönték, hogy felszedtem. Simán dobom a sima kukába és van pofám kerítésen is benyúlni és kerti kukába dobni becsomózva. Azért nehogy már a retikülömben kelljen cipelnem, míg nem találok egy kutyaszaros kukát. Örüljenek, hogy nem hagyom soha semmilyen körülmények között az utcán, mint a legtöbb ember a környéken.
2011. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan beledobhatod a kukába is.

Az ilyen túlbuzgó emberrel meg nem kell foglalkozni.

2011. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én is mindig egy ugyanilyen helyzettől félek...a válaszom valszeg az lenne, hogy jó, akko legközelebb össze se szedem az ürüléket azt jóvan


én se fogom magammal cipelni egész séta alatt

2011. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer mintha olyasmit olvastam volna valahol, hogy a kutyakaka az veszélyes hulladék, és nem dobható a kommunális hulladék közé. De hát kösz b+. A kerületünkben 2 db kutyakakuka van, nem fogok elmászni a világ másik végére, hogy kidobhassam a produktumot. Nehogy már az a becsomózott zacskó olyan szörnyű károkat okozzon. Vagy jobb lenne, ha föl se szednénk??
2011. nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

létezik ilyen hogy kutyakuka?


életemben nem láttam még..

2011. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az egész megyében nincs kutyakakikuka...Elég jó mennyiséget kellett volna már felhalmoznom akkor :D Simán bevágom a kukába. Igaz, nálunk az is csoda, ha valaki felszedi. Csomó ember mondta már, h én milyen rendes vagyok, összeszedem...
2011. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lizaa ***** válasza:

Nálunk ez a helyzet csak az a baj, hogy én nem vagyok ilyen bárány lelkű :)

Nálunk egy idős néni kiáltott utánunk h mit képzelek én magamról h odadobom be a kutyakakis zacskót (sima szemetes) én meg erre azt válaszoltam h jobb lenne ha ott hagynám (mármint a fűben) hátat fordítottam és eljöttem. Nem akartam szemtelen lenni. Sosem voltam egy lázadó típus csak kihozott a sodromból :/

Szerintem ha rendesen becsomózod a száját (én dupla zacskóba teszem) akkor nem szólhatnak érte semmit mert olyan mintha használt pelust dobna ki az ember. Ilyenekkel ne törődj. Ha valakinek vmi baja van menjem az önkormányzatra és tegyen panaszt h miért nincsenek kutyás kukák :)

2011. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Inkább kiszedtem mert ha elkezdett volna követni minket meg hangosabban kiabálni nem tudtam volna megfogni a kutyámat.Szót fogad nekem 100%-an de azt nem tűri el ha valaki rohan felém kiabálva. Különben én is meglepődtem magamon milyen nyugodt voltam
2011. nov. 28. 18:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Hehe, fel kéne járnom Budapestre kidobni a bezacskózott kutyakakákat? :) Még a megyeszékhelyünkön se láttam ilyen kukát. Marad a kifliszacskó és a közterületi kuka (vagy a saját kukánk, ha a drága kiskutyám pont a házunk előtt végzi el a dolgát...)

Annyi gusztustalanságot dobálnak a közterületi kukákba, a pelenkától a használt óvszerig, pont a nejlonba csomagolt kutyakaka bökte a szemét? Arany virág. Szeretem az ilyen buzgó embereket, olyan jókat tudok rajtuk röhögni.

2011. nov. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!