Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy labrador megérné e egy...

Egy labrador megérné e egy kertes házba, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az hogy megérné-e? A labrador inkább kertbe való. Labradort bárhol kaphatsz már, menhelyen ingyen, vagy fajtamentőknél is van nagyon sok labrador, akik ugyanolyan egyenértékűek mint amiket megveszel, csak lehet költözés vagy más miatt el kellett vinni.

Egyébként 20-60 000 Ft.

Nekem az egyik kedvenc fajtám! :)

Nagyon okosak, könnyen tanithatóak, és barátságosak! :)

2011. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Labradort kertes házban a legjobb tartani, mert nagyon nagy a mozgásigénye! Nagyon jó kutyafajta, igazi családi kutya, barátságos, játékos, és a gyerekeket is szereti!
2011. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze hogy megérné :) én kertben tartom, csak nyáron jön be, ha nagyon meleg van :) én anno 25 000 FT-ért vettem :)
2011. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon okos, könnyen tanítható, gyermekszerető, és nagyon családcentrikus kutya! Ezért nem ellenzi ha néha a családjával lehet a lakásba. Nagyon nagy a mozgásigénye, igényli a napi rendszeres foglalkozást és dédelgetést. Nekem goldenem van, szóval valamilyen szinten tudom :))
2011. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lily30 válasza:
mi vettünk egy labradórt nem rég most 2 hónapos de 25000-került. de kertes házba kiváló.
2011. dec. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!