Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Yorkshire terriert 5 éves...

A Yorkshire terriert 5 éves korban már késõ tanítani?

Figyelt kérdés
Léci az irjon akinek van ilyen kutyája!!
2011. nov. 28. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen kutyát nem késő tanítani! Egész életükben képesek új dolgokat megtanulni. Ajánlom a Cerberos kutyaiskola kistestű kutyáknak való tanfolyamát :-)
2011. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. nov. 28. 18:53
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha saját módszerek szerint akarjuk tanítani??
2011. nov. 28. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:

A mondás a kutyákra is igaz: Tanulni sohasem késő:)

Mit szeretnél neki tanítani?

2011. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pl.labdát vissza hozni,kétlábon álni,játszani...stb
2011. nov. 28. 19:04
 6/8 anonim ***** válasza:

ha játékos akkor a labda vissza hozzást könnyű lesz megtanítanod de ha nem akkor elég nehezen , az én kutyám (bichon) most 10 éves és még mindig tanul új trükköket ,

én addig jutottam a játék vissza hozásával hogy a földről egy kicsit felemeli de kis is köpi sajnos hogy hozzám hozza azt még nem sikerült elérnem..amúgy nem játékos szóval bármit eldobok utána nem menne.. a pitizést azt nagyon könnyű megtanítani a kutyának..amúgy ajánlom a klikkert könnyebben tanul a kutya üsd be a googleba és olvass utána..én is akarok venni egyet ,van egy fél éves kutyánk is szóval őt is ezzel a klikkerrel akarom tanítani..

2011. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha semmit nem késő elkezdeni. Nyugodtan fogjatok bele, még könnyebb dolgotok is lesz, hiszen már nem olyan hebrencs, mint egy kölyök, jobban is tud koncenrtálni, meg ismeritek már egymást.
2011. nov. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 momsz6 válasza:
27 évesen te is tanulsz új dolgokat nem igaz? Persze, hogy nem késő, csak nehezebb egy kicsit..:) Sok sikert! (Nekem foxim van és én is most kezdtem el igazán tanítani és eddig nem klikkerrel..)
2013. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!