Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyámmal?

Mi lehet a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Pár hete vettem rajta észre, mintha a fülében(szerintem) lenne valami. Nagyon nem tudom leírni a dolgot, inkább egy mostanában szokványos helyzetet írok le:


Fekszik szépen nyugodtan, aztán egysezr csak megriadva felugrik és elkezdi rázni a fejét. Közben kis nyögés hangokat ad ki magából. Tegnap mintha látott is volna valamit a fekhelyén, felugrott szintén, és nem is mnet utána vissza oda.


Szerintetek mi lehet ez?

(természetesen el fogom vinni dokihoz, csak majd pénteken tudom, de addig is gondoltam hátha itt tud valaki valamit)

köszönöm


2011. nov. 28. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Tokláz elég valószínű lehet.
2011. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dizus ***** válasza:
Szerintem meg valami állat lehet,ha hirtelen felugrik előtte meg nyugodtan pihent.Lehet a fekhelyénél laknak bogarak és időnként belemásznak a fülébe mint a nóta!
2011. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Most olvastam el egy toklázról szóló írást, és nem mondanám azt.


Én is gondoltam bogárra, viszont például most sincs a fekhelyén, hanem bent van a házban, és letettem neki egy törülközőt, és úgy csinálta azt, hogy felugrott, mintha látott volna valamit. és utána rázta a fejét sokszor.

2011. nov. 28. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a tokláz az toklász :) Tényleg lehet, hogy az, de biztosat csak a doki fog tudni mondani.
2011. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

esetleg egy síma fülgyulladás??

lógó fülü kutyáknál sokszor előjön!

állatorvos sokat segíthet!

-fültisztítás: havonta 2-3 × fültisztító folyadékkal , fülpucoló pálcikával, illetve gyulladás esetén megfelelő fülcseppek használata ( állatorvos meglátogatása után !!!!)

a nem kezelt,vagy nem jól kezelt fülgyulladás nagyon sok probléma forrása lehet !!!

pl: belső szervek gyulladása,csontkárosodás a fülben, a hallás elvesztése,sőt daganatos betegség kialakulására !

2011. nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!