Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék venni, Milyet?

Kutyát szeretnék venni, Milyet?

Figyelt kérdés
Hello fontos hogy lakásba lenne ebből adódóan kistestű legyen( az se baj ha nagytestű de mondjuk azokból kevés van amit lakásba lehet tartani) maximum napi 3órát kéne egyedül lennie és napi 3-4 tudnám vinni sétálni persze az se baj ha nem kell mindig sétáltatni :D Néztem milyen fajok vannak a Mopsz tetszet de azt irják sok betegsége lehet nem tom mennyire igaz, Illetve nagytestűek közül a Labrador retriever tetszik azt mondják nyugot kutya de lakásba nem tudom lehet e tartani. Vélemények ezekről a kutyákról, illetve milyet tudtok ajánlani fontos hogy lakásba lesz.
2011. nov. 28. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

plüsskutya!


Én mondjuk semmilyen kutyát nem tartanék lakásban.. : ( Mégiscsak kicsi az neki..

2011. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Törpe schnauzer.
2011. nov. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen foglalkozás mellett kb. amit akarsz a nagyon pörgős munkakutyákon-juhászkutyákon kívül, feltéve hogy a 3-4 óra séta nem nyugdíjas pórázon battyogást jelent.

Ezt a lakásban tartást meg nem kell túlmisztifikálni, a kutyák 90%-a sokkal jobban szeret a gazdával lenni a lakásban, ahol mindig történik valami, mint egyedül a kertben, ahol csak a postás izgalmas meg a néha betévedő macskák.

2011. nov. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok beleugatni, de én a helyedben elmennék egy menhelyre, elmondanám ugyanezeket a feltételeket, amiket leírtál, akkor a gondozók ajánlanak egy csomó kutyát, akik neked megfelelhetnek, kiválasztasz egyet és mindenki boldog lenne..
2011. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ikszdéé31 ***** válasza:
Én a bichon havanese kutyust nagyon ajánlom, egyszerűen tündéri, imádnivaló, és nagyon okos, a szőrét egyáltalán nem hullatja, kis testűnek számit, az enyém elvan otthon egyedül, amig én iskolában vagyok.Engedelmes is:) Naponta 2x megyek ki vele, és neki az elég. Hát, mindenkinek csak ajánlani tudom, csak jót tudok róla mondani:)
2011. nov. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

OFF:"persze az se baj ha nem kell mindig sétáltatni"

mert szerinted hova fog piszkítani?....olyan nincs,hogy nem kell sétáltatni!Amúgy ennyi szabad idő mellet minek neked kutya?

ON:vegyél német dogot...nagytestű kevés mozgás igénnyel..csak bírd etetni:D

2011. nov. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
lehet jobban jársz akkor egy cicával. azzal is kell foglalkozni de nem kell sétáltatni, és elég sokat alszik, mig te távol vagy legalább nem unatkozna.nekem van kutyám és macskám is de bizony a kutyának nagy a mozgásigénye. ha kicsi kutyát is választasz azt is naponta többször kell sétáltatni.
2011. nov. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Francia bulldogot ajánlom, kistestű (max. 13 kg), mozgásigénye nem sok, ha jó kennelből választasz, kisebb az esélye a betegségeknek. De a kutyaadót tekintve, menhelyről is hozhatsz egy kis keveréket.
2011. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is tudom ajánlani, hogy elsőként nézzél szét egy menhelyen. Ha mégsem, akkor szerintem a Bichon Havanese a tökéletes szobakutya. Egy igazi kis bohóc, tele szeretettel. És valóban nem hullik a szőre, ami benti kutyánál hatalmas előny és nagyon ritka tulajdonság a kutyusoknál. Én nem cserélném el ezt a fajtát semmi pénzért.

2011. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ikszdéé31 ***** válasza:
Tilla86, nagyon igazad van, életem legjobb döntése hogy havaneset vettem, egyszerűen csodálatos dolog ahogy tud szeretni:) a legeslegjobb választás.
2011. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!