Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kérdés, ehetnek a kutyák...

Két kérdés, ehetnek a kutyák ilyet, és miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A kutyám imádja a pomelót, de csak keveset adtam neki, mert nem tudom jót tesznek-e a gyomrának a citrusfélék. Mit gondoltok? Almàt is nagyon szereti. A másik, hogy mi közben vacsizik, 15 mp-ként körbefut a lakásban, hogy megnézze ott vagyunk-e még. Ezt régebben nem csinálta, új szokás. Vajon mi üthetett belé?:)
2011. nov. 29. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A pomelo nem savas, úgyhogy nem hiszem,hogy baja lenne tőle. Csokoládé, szőlő, mazsola - ezek nem jók nekik.

A második kérdés...Ezt az én kutyám is csinálta, de én ilyenkor elvettem a kajáját és rájött, hogy vagy eszik, vagy rohangál, de a kettő együtt nem megy, mert akkor éhen marad. Kb. kétszer kellett elvenni előle a vacsit. Nem tudom miért csinálják, talán uralni akarják a terepet :)

2011. nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fekszünk az ágyon, beszélgetünk, tévézünk, tehát hallja hogy ott vagyunk. Mégis kocog egyet, benéz az ajtón, konstatálja hogy még nem tűntünk el, aztán szalad vissza enni:D Viccesnek találom, de nem hiszem hogy a legjobb viselkedés:D Már vettem el tőle a kajáját többször, egy pár napig okés volt a helyzet, aztán megint elkezdte. Pedig még sosem volt olyan szófogadó mint mostanában. Sokat tanul, tehát próbálom nevelni. Kinevelek belőle egy kellemetlen szokást, amit az előző gazdája "nevelésének" köszönhet, és ilyen furcsaságokkal kompenzálja:D Meg akar őrjíteni fogadjunk:D Kis domináns kutya alapból, de más területeken már úgy tűnt hogy átengedte nekem a gyeplőt. Ezek szerint mégsem? Csak át akar verni?:D
2011. nov. 29. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:

A kutya nem akar "átverni".

Ha használt az étel elvétele pár napig, akkor csináld meg újra, ha nem akarod, hogy szaladgáljon evés közben.

Tudod...ismétlés a tudás anyja :))

2011. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Határokat feszeget :) Ezt az én kutyáim is csinálják. A vizslám is próbálkozik, pedig ő nem kimondottan az a "makacs fajta". Kitartás, menni fog! :)
2011. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!