Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallgat a husky a gazdájára?...

Hallgat a husky a gazdájára? Mennyire? Mennyire "jó" kutya?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Egyáltalán nem "jó" kutya, önfejű és akaratos fajta. Ha neked ez a legfőbb gondod, hogy vajon hallgat-e rád, akkor neked már most mondom: nem ajánlott a husky!
2011. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Én a helyedbe nem vennék husky-t. Nagyon nehezen taníthatók, már ha egyátalán sikerül megtanítani. Vegyél magyar vizslát, ők rendkívül gyorsan és ügyesen elsajátítják a dolgokat, és az a szeretet amit egy vizsla ad mindent megér. A leg emberszeretőbb kutyafajta:)
2011. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Huskym van. Igen, akaratos fajta, meg önfejű, ahogy az előttem válaszoló irta, de egyáltalán nem rossz kutya. nem való bárkinek, persze. de nem lehetetlenség megtanitani, az enyém is hallgat rám, meg megtudtam tanitani neki pár trükköt, és husky... szerintem fontos időben elkezdeni nevelni, és fontos, hogy érdekelje a dolog, szóval ne legyen neki unalmas, bár az én kutyámnak az a legnagyobb öröme, hogy megsimogatom, megdicsérem miután ügyesen elvégezte a feladatát, nem a jutalom falat vagy ilyesmi,de szerintem ez egyedenként változó. az biztos, hogy nem egy németjuhász vagy ilyesmi. de nagyon okos, értelmes kutyák. nagyon szeretni valók, nem szeretnek egyedül, imádják a szeretetet. rohangálni, meg futni is imádnak természetesen, imádják a sétákat. én nagyon megvagyok az enyémmel elégedve, és hiába mondták sokan, hogy sok bajom lesz vele mielőtt megvettem. nem igy lett. de persze, minden egyed más, és a fajtán belül is vannak könnyebben kezelhető egyedek illetve nehezebben, de rajtad is nagyon sok múlik, hogy hogy állsz hozzá a kutyához, mennyit foglalkozol vele. bármelyik fajtából lehetnek neveletlenek, szófogadatlanok, ha a gazda nem nevelte meg megfelelően. szerintem ha huskyt akarsz jól olvass utána. tudj meg róluk mindent, beszélgess husky tulajdonosokkal, akiknek van tapasztalatuk, tenyésztőt is nyugodtan felkeresheted és érdeklődhetsz, biztos, hogy elfog látni hasznos dolgokkal és csak ezek után vedd meg a kutyát.
2011. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:34

az, hogy nem lehet őket megtanitani egyáltalán nem igaz. az én kutyám, akkor hogy hogy tudja a pacsit? azt, hogy ülj? a szépen várást a bolt előtt, egy szavamba kerül, hogy menjen be a kennelébe, nyitott lapunál nem szökik ki, a keritésünk akkora, hogy én átugrom, mégsem még próbálkozása sem volt a szökésre..meg stb... mint mondtam, igen akaratod fajta, de nem hülye! nagyon is okosak, meg intelligensek. volt már huskyd egyáltalán?

nem rábeszélni akarom a kérdezőt, mondtam is, hogy előbb, érdeklődjön meg tudjon meg sok dolgot róluk, mert nem volna jó dolog, ha egy újabb kutya kerülne az utcára, hogy kezelhetetlen, meg szófogadatlan, leginkább a gazdi miatt.

2011. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél Border collie-t!!! Nekem is ez a fajta kutyám van (border collie) és nagyon szeretem, okos, hűséges, könnyen tanul, fáradhatatlan, nagyon ölelgetni való kis mackó!:Đ


[link]


[link]


[link]


[link]


"Egy olyan kutyafajtát mutatunk most be a Kutya-világ sorozatban, melyet a pár száz kutyafajta közül talán a legokosabbként tartanak számon."


Ezeket nézd meg és olvasd is el, ha van rá időd!:) Az utolsót azt tényleg olvasd el légyszíves!!! A többit nem kell a ha nem akarod!:)

2011. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

Ha északi kutyát akarsz, akkor vehetnél alaszkai malamutot is. Ő könnyebben tanitható, és szerintem jó kutya. És igen hallgat a gazdira, csak vele is meg kell tanitani hogy ki a falkavezér, különben gondok lesznek.

Nekem is van 3. Mindegyiket tanitom, és okosak.

De ismerned kell fajtát.

2011. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy malamut semmivel sem könnyebben kezelhető, mint egy husky. Csak még nagyobb is, könnyebben elránt séta közben.
2011. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én 14 éves lány vagyok! Nekem huskym van imádom ezt a fajtát nagyon kedves barátságos mindenkivel (legalabbis az enyém) egyeltalán nem rossz! Az én kutyám ezeket tudja: ül, fekszik, ugat, (terdre pacsi), marad, (láb kozott menni elore és ülni) és még tanitgatom :) nagyon jo barát! én nem kutyakent tekintek rá hanem a legjobb barátomként!!! Néha olyan mint egy ember és ezt komolyan gondolom! <3 most épp arra tanitom hogy poraz nelkul jojjon mellettem a jardan (persze ha mar elfaradt csak akkor) kutyaiskolanal is sokat jatszik a kutyakkal (de nem jar kutyasuliba) sokaktol hallottam hogy ebbe a kutyaiskolaba szigoru az ember kiabal a kutyakkal is és emberekkel is tehát arra a döntésre jutottam hogy nem fog kutyasuliba jarni csak jatszani a kutyakkal és amugy meg az en kutyam nem szokott elszokni :) mindennap sokat torodok vele és sokat jatszok vele :) de ha te ilyen fajtat szeretnél nyugodtan vegyél de legyen nagy kert nálunk nagyon nagy kert van :) oda valo sztem egy husky ahol nagy kert van!!! hogy tudjoneleget mozogni otthon is! ajánlom a huskyt!!! nagyon jo barátja az embernek!!! é nagyon kedves kutyus! ;)
2017. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
előző vbagyok! jah és aki huskyt akar ne varja el ettol a kutyafajtatol hogy szotfogadjon ez a kutya akkor fogad szot ha értelmét is látja nem lehet lekenyerezni! :D meg lehet tanitani sok trukkre a huskyt de ahhoz turelmesnek kell lenni nagyon!!! :)
2017. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a helyesirasert bocsi! xD
2017. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!