Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írnátok nekem az alábbiaknak...

Írnátok nekem az alábbiaknak megfelelö kutyákat?

Figyelt kérdés
Közepes,de akár nagy méretű is lehet, gazdifüggő-de mégsem családbarát, ne legyen nagyon domináns,vagy makacs. Kint és bent is tudnám tartani,ugyhogy azzal nem lenne gond,ráadásul van egy oriási kertünk. ( Amint jo lenne ha nem ásna tele gödrökkel) Nem első kutya lenne,előtte volt már egy malamutom. Mindenképpen TK-s lenne,ugyhogy árat is írhattok,valamint hogy miért az adott fajtára gondoltatok. köszii:)
2011. nov. 29. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ausztrál juhász kutya - mert pont olyan amilyennek leírtad.
2011. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bernathegyi , Basset Hound, Westie , Yorkshire Terrier , Bull Terrier
2011. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jah, az ára elég borosos 200 ezer körül, de nem ritka az 1000 eurós sem.
2011. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gazdifüggő, de nem családbarát: a juhász kutyák. Ők azonban bentre nem a legjobb választás, a hosszú szőrük, ill. méretük miatt. nekem pl. pireneusi juhászkutyám van.
2011. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
(mármint pireneusi hegyikutyára gondoltál?? mert a pireneusi juhászkutya az ez: [link] - legalább azt tudd h milyen kutyád van...)
2011. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mudi.
2011. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
magyar fajtak nagyon jok lennenek neked : Puli ,Pumi ,Mudi , Vizslak ,Magyar Agar stb.
2011. nov. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"gazdifüggő-de mégsem családbarát" ezt nem igazán értem...


Bullterrier :) nagyon emberszeretőek, bohócok, és ált. nem dominánsak.

Nézz körüla itt:

[link]

Ha nem ragaszkodsz a tk-hoz!

2011. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vannak gazdifüggő egygazdás kutyák akiknek egy ember a világ közepe és a több csak mellékes! Ők is barátságosak ha jól vannak nevelve, de nem őket nem lehet kézről kézre adni a családban, nem fognak mindenkinek egyformán örülni, szót fogadni még a legapróbb gyereknek is stb. Így kell érteni. :)
2011. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!