Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet túlélni a kedvenc...

Hogy lehet túlélni a kedvenc elvesztését?

Figyelt kérdés
Eddig sose volt olyan kutyám, aki sokáig jelen volt az életemben. Gyerekként pár évig volt egy keverék kutyám, de már öreg volt, csak pár évig élt az én életemben. utána jött egy németjuhász, ő sajnos mérget evett, így csak pár évet volt velem. Ma el kellett altatni a majdnem 10 éves kutyámat, tinédzserkoromtól kezdve felnőttkorig velem volt, egyszerűen felfoghatatlan dolog.
2011. nov. 29. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
részvétem. Akinek háziállata van az erre számít vagyis megpróbál számítani az ilyenre bár erre annyira nem lehet..ne tudd meg én mit fogok érezni mikor 13/L vagyok , és elveszítem a 7cicámat 2 kutyámat 8 nyuszimat...van 7 éves cicám is. :( belegondolni is szörnyű..de így elképzelni se lehet azt az űrt amit remélem hogy sok-sok-sok év múlva fogok érezni :(
2011. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Túl lehet élni,de sosem fogod elfelejteni.

Nekem is volt egy kiskutyám aki akkor került hozzám amikor a fiam 1 éves volt..Mellettem öregedett meg.A fiammal együtt nőtt fel.5 évvel ezelőtt 13 évesen el kellett altatnom,mert nagyon beteg volt..Még ma is ha eszembe jut sírva fakadok..Sajnos mostanában lelkiismeret furdalás is gyötör,hogy nem voltam elég jó gazdi..(pedig jó voltam,csak néha jönnek a hülye gondolatok,hogy ezt is azt is rosszul csináltam,és bárcsak újra élne akkor másképp lenne minden)

Szóval mindig emlékezni fogsz rá,és olyankor fájni fog..De lehet vele együtt élni..

2011. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul teljesen hirtelen jött. Egyik nap semmi baja nem volt, másnapra fájt a hátsó lába, majd pár nap múlva lebénult.
2011. nov. 29. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ami a kutyusoddal történt, sok erőt kívánok!

Hogy hogy lehet feldolgozni? Én úgy tudom elképzelni, hogy megtanul az ember együtt élni a fájdalommal. Egy idő után aztán befogadja újra a jó dolgokat és ahogy múlik az idő, egyre kevesebbet fog gondolni a kiskedvencre és egyre többet a jó dolgokra. Viszont amikor eszébe jut, mindig is megkönnyezi majd.

2011. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Részvétem. Ha meghal a kedvenced akkor idő kell ahhoz hogy újra lehessen egy új de nekem az a szerencsém hogy eddig nem tapasztaltam majd fogom mert van 7 macskám (3 nagy és 4 kicsi)meg van egy kutyám és egy tengerim:D
2011. nov. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!