Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fog ugatni a kutyám?

Fog ugatni a kutyám?

Figyelt kérdés
Husky kutyám fél éves, eleinte többet ugatott, de szép lassan abbahagyta. Most már csak akkor morog, ha nem tetszik neki valami. Üvölteni nem szokott, maximum elnyújtva nyüszít. Tudom hogy ez akár személyiség függő is, de fog valaha valamilyen hangot kiadni magából??
2011. nov. 30. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Jah!:D
2011. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A huskyk nem az ugatós fajták,Ők inkább vonyítanak :)
2011. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A husky kutyák nagyon ritkán ugatnak. Nagyapám huskyja sosem ugatott, egész életében csak vonyítgatott.
2011. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom szerint, azok a kutyák, akik mellett nincs egy másik kutya társként, azok egyre kevesebbet ugatnak. Nálunk ugyanez volt, csak a kutyám mellé hoztunk egy kidobott kutyát. Azóta jól megvannak, néha összevesznek, de még akkor sem unatkoznak, ha én nem vagyok velük.. Az ablakból szoktam is figyelni, hogy milyen jókat játszanak, ugrálnak, kaparnak, hemperegnek, egyszerűen leli róluk, hogy jól érzik magukat. Azóta sokkalta többet is ugatnak, meg egyszerűen életvidámak.
2011. nov. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok..:) az utolsó válaszolónak: Hát ez érdekes :)) Nekem egy kutyám volt és Ő nem volt kutyákkal..és így is úgy ugatott hogy csak na! De mondtam neki hogy "csend" és abbahagyta :))
2011. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!