Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » NAGYON REMEG A KUTYÁM 8 ÉVES...

NAGYON REMEG A KUTYÁM 8 ÉVES BEAGLE ÉS NEM JÖN KI A HÁZÁBÓL ELÖZŐ NAP BOLDOG VOLT ÉS JÁTSZOTTAM VELE MA PEDIG VALAMITÖL VAGY NAGYON FÉL VAGY NEM TUDOM MI A BAJA, DE OLYAN MINTHA HIRTELEN FÉLNE MINDENKITŐL ÉS NAGYON FURCSA! MOST MIT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:

lehet hogy fázik,vagy pedig vmitől az este folyamán történt vele


próbájátok be vinni a lakásba hátha a hideg miatt remeg, kajával vagy játékkal próbáld kicsalogatni

2011. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

úgy akartam írni hogy az este vmitől megijedhetett ,de inkább a fázás szerintem..ha az se akkor állatorvost hívd fel ha telefonon nem mond semmit akkor vidd be..

2011. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vidd be,adj neki valami kis enyhén melegített kaját,ha jobban lesz,akkor oké,ha nem,akkor hívd fel a dokit,...
2011. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok,mármint azt akartam írni a "vidd be"-vel,hogy vidd be a házadba,csinálj neki egy kis kuckót a meleg radiátor mellett,ahol megmelegedhet...esetleg adj neki valami meleg kaját...akár egy kis meleg levest...ha ez sem segít rajta,akkor doki...
2011. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
NEM FÁZIK AZ BIZTOS !! MERT JO MELEG VAN A HÁZÁBAN SOK SZALMA VAN BENT MEG POKROC MEG AZ AJOTJA ELÖTT IS VAN EGY "FÜGGÖNY" MELEG TEJET IS KAPOTT NEM AZ A BAJA :/ BIZTOS H AZ ÉJSZAKA FOLYAMÁN TÖRTÉNT VELE VMI VKI BÁNTHATTA ESETLEG
2011. nov. 30. 17:06
 6/9 anonim ***** válasza:
szteim vidd el orvoshoz- lehet hogy lázas, vagy sokkot kapott valamitől.
2011. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az este folyamán egy állatkával verekedett és most rosszul érzi magát bár ki tudja.Vagy nagyon nagyon megijesztették az én kutyám is kinti és szilveszterkor mindig a pincébe menekül mert a házunk előtt a sok "okos" ember tüzijátékozik.LEHET HOGY VALAMI BAJA VAn HíVD FEL AZ ORVOST Ő TUD SEGÍTENI:D
2011. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elsősorban hívd fel az orvost.

Utána Caps Lock ki!

Majd próbáld bevinni a lakásba, simogassátok, szeretgessétek. könnyen előfordulhatott vele hogy sokk érte, manapság elég sok tinédzser szórakozik azzal hogy halálra rémítik kerítésen keresztül a kutyákat, és bizony ennek hatására egy érzékenyebb lelkű kutyának lehet ez a reakciója. Próbáljátok vele elfeledtetni. De kérhettek segítséget is kutyatrénertől is akár!

2011. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat :) majd meglátjuk hát ha jobban lesz holnapra már megszeretgettem meg minden rejtélyes hogy mi történhetett vele az éjszaka :((
2011. nov. 30. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!