Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám Apja Amstaff, Mamája...

A kutyám Apja Amstaff, Mamája pedig pitbull volt. Akkor az én kutyám milyen lesz?

Figyelt kérdés
Most 6 hónapos (lány) de totál úgy néz ki szerintem mint 1 amstaff.
2011. nov. 30. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Keverék. Ha két különböző fajtájú kutyának kölykei születnek, akkor nem az lesz, hogy vagy staffordshire, vagy pitbull, hanem mindkét szülőtől örököl valamit.

Az meg, hogy melyikre hasonlít jobban, majd elválik.

2011. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem szép izmos kutya lesz! :)
2011. nov. 30. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nagyon hasonlít egymásra már a 2 fajta is...

nem igazán fogsz észre venni változást...

2011. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hozol róla képet? Akkor nagyobb valószínűséggel tudunk tippelni, pl. a stopból :)
2011. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a pit jobban fog dominálni a karaterében hiszen az amstaff is tulajdonképpen egy pit keverék, így ezek a gének duplán esélyesek...a következetes nevelés és a mindenre kiterjedő szocializáció nagyon fontos és akkor egy csodakutyád lesz!
2011. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsuzsabazsa ***** válasza:

A két kutya tulajdonképpen unokatestvérek.

Az, hogy az egyik pit, a másik meg amstaff, semmit sem fog rontani a kölykökön.

2011. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 staffom van,egy szuka meg egy kan.A kan fajtatiszta törzskönyves a kislányt pedig megmentettem egy rémes helyről.Legjobb tudomásom szerint a kislány pit és amstaff szülők kölyke és külsőre nem lehet változást észrevenni.A kislánnyal inkább viselkedésbeli problémák voltak,sokkal dominánsabb volt,mint a kan,ami pont fordítva szokott lenn.:) Furcsa volt,hogy ennyire harcias volt a kisasszony,de természetesen mára mindenki elfoglalta a helyét a családban.:) Ezt a kezdeti viselkedészavart én annak tudom be,hogy amíg el nem hoztam nem volt megfelelően nevelve,sőt...Másrészről arra is gondoltam,hogy nem-e a pit vér dominál benne.De mára ez teljesen megoldódott,ugyanolyan barátságos és engedelmes,mint a kan.:)
2011. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!