Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért habzsol a kutyám?

Miért habzsol a kutyám?

Figyelt kérdés
Beagle, 4 hónapos, magas kategóriájú szuperprémium táppal etetem, napi 3-szor, adagolás szerint, a táp mellé napi kétszer keverek rizst vagy főtt zöldséget. Minden etetésnél nekiesik a tálnak, addig le se teszem neki, míg látványosan hisztizik a kajáért, megvárom, míg parancsra leül és lenyugszik, aztán odateszem elé, Ő meg nekiesik és fal... :) Miért csinálja ezt? :)
2011. nov. 30. 23:38
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Bejegyzett tenyésztő Magyarországon és törzskönyves a kutyus, ismert díjazott szülőktől, sajnos nem tudta, hogy így reagál az autóra, miután boxban szállítják a kutyákat, és nem az ölükben, nem gondolta, hogy bekakil. Adásvételivel, chippel, oltási kiskönyvvel vettük, rendes emberektől. Semmi gáz velük, csak én biztos ölbe vettem volna az első kaki után..egy kicsit ezért haragszom rájuk, hogy hagyták félni.
2011. dec. 1. 23:47
 22/26 dizus ***** válasza:
Ha így van hogy vettél egy törzskönyves kutyust 38e-ért oltásokkal,chippelve,díjnyertes szülőktől úgy hogy még oda is vitték Neked,akkor az nagyon szuper.Sőt én még ilyet nem is hallottam.
2011. dec. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Sőt..+tízezer..tehát összesen 48 ezer! Most hallottál. Alkudtam úgy 60 ezerről! Van még neki egy kutyusa szeretnéd? Privibe megadom a kennel nevét.. :)
2011. dec. 2. 05:10
 24/26 dizus ***** válasza:
Nem köszönöm.De ez tök jó.Gratula a kutyusodhoz és sok örömöt hozzá!
2011. dec. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kocsiban a sírás témához:

Az enyém is visított az elején, egyszerűen semmivel se lehetett megnyugtatni, ölben is volt, stb.

Ami bevált: abban a másodpercben, ahogy csöndben és nyugton volt, kapott egy falat virslit. Az elején nagyon sokszor adtam neki, aztán egyre ritkultak. Összességében miután elkezdtük ezt a virslis módszert 3-4 autóút elég volt neki, hogy abbahagyja a hisztit és jó élményhez kösse :)

2011. dec. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. dec. 3. 23:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!