Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyának nem tesz jót...

Ha a kutyának nem tesz jót sok kaja, akkor MIÉRT SZERETIK?

Figyelt kérdés

Elvileg a csoki se tesz jót neki, se a szőlő, de az összes kutyát akit ismerek úgy eszi a csokit, meg a szőlőt, mintha a legjobb étel lenne a számukra. Persze a zöldségeket, gyümölcsöket nem eszi egy se.


Ha nem tesz jót a kutyának, miért eszi meg?


Nekem se tesz jót a fakéreg, és nem is enném meg...


2011. dec. 1. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A cukor sem tesz jót a fogadnak,a szesz meg az agyadnak és mégis...
2011. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom az embernek se egészséges a sok tejtermék, a sok cukor, a sok finomított liszt, az húsipari hulladékok (párizsi, virsi) hát még az alkohol, a cigeratta, a kávé. Mégis fogyasztjuk ezeket, mert finom. Nem tidom feltűnt-e de a műbeles kolbász héját is örömmel megeszik, pedig a nylon aztán biztosan nem tesz jót nekik.
2011. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért a szőlő nem gyümölcs?


Egyébként azért eszik mert ízlik nekik, logikus...

Az embereknek is ízlik az alkohol, a zsíros ételek, és megeszik, pedig nem tesz jót.


Hogy lehet ekkora hülyeséget kérdezni? -.-"

2011. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ősi ösztön, hogy ami kaja elé kerül, azt azonnal meg kell ennie.


mivel, mikor még farkas volt, nem jutott minden nap teljes értékű kutyatáphoz, néha heteket koplalnia kellett, így mikor végre táplálékhoz jutott, annyit falt be, amennyit csak elbírt a gyomra.


a mi kutyáink hiába kapnak minden nap este hatkor enni, ez az ősi ösztön ma is él bennük, és bár nem soványak, és megkapnak mindent, akármikor képesek lennének enni, bármit. ezért nem szabad a kutyára "hallgatni" a kaja mennyiségének és összetételének ügyében.

a falra tudnék mászni az "azt jobban szereti" meg "látszik, hogy nem lakott jól" dumáktól... mivel ő magának nincs lehetősége rá, hogy azt egye önállóan, ami a legjobb volna neki (kivételek a szomszéd csirkéit dézsmáló kutyák), ezért a gazdája felelőssége olyan étellel etetni, ami megfelel az igényeinek.

2011. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a saját kutyáimon figyelem meg, hogy sokszor nem is éhségből esznek meg akármit, hanem mert muszáj megenniük. Nem tudom hogy ez miért van, de ha elé raksz valami ehetőt a kutya elé, akkor azt nagy valószínűséggel megeszi.
2011. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Leírom, hogy én szívem szerint milyen kajákon élnék:

mcDonalds, milka, nutella, chips, kóla, pizza.

Ezek után jól néznék ki 2 év múlva...


Amúgy a kutyám imádja szinte az összes gyümölcsöt, banánt, vagy almát szinte minden nap adok neki.

2011. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Irigyellek titeket, h a kutyátok mindent megeszik. Nekem "őfelsége" van h még a sonkát is kiköpi....Nem, kérdést megelőzve nincs elkényeztetve, minden létező módszert ismerek és alkalmaztam is. Nála nem működnek.
2011. dec. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!