Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye ez összevágott videó?

Ugye ez összevágott videó?

2011. dec. 2. 16:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Www.Youtube.com/watch? V=of-EKyPTJNM
2011. dec. 2. 16:31
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem nem jeleníti meg ,linkeld be
2011. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Grat aki ezt megcsinálta a kutyájával!-.-"

Milyen bolond emberek vannak manapság!:/

Igen, összevágott videó.

LoL még a nyúl kergeti a kutyát.XĐ

2011. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 dizus ***** válasza:
28%
Miért lenne összevágott?Csak játszanak!
2011. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
ez nincs összevágva , de a kutyának biztos fáj hogy a nyúl neki megy mert van a vidibe egy rész ahol mutatják hogy a kutya vérzik is..de nem tartanám együtt a két állatot egyszer a kutya be sokkal és megöli a nyulat..
2011. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a nyúllal nem tudom mit csináltak, hogy ilyen lett. Abnormális a viselkedése. Nekem is van nyuszim, no meg persze kutyám is... Játékból kergeti a kutyám a nyuszit, amikor a kutyám alszik, a nyuszi megy oda hozzá szaglászni.. Esze ágában sincs egyiknek sem megsebesíteni a másikat.


A nyulak csak másik nyúllal viselkednek dominánsan.

2011. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Az jutott még eszembe, ha a kutyák másik nyúllal érintkeztek, tehát ez a nyuszi érezhette a kutyákon a másik nyúl "szagát", akkor ez is lehet a támadás kiváltó oka.


Én egyszer egy kiállításon voltam, sok-sok nyuszit megsimogattam, a sajátom megérezte rajtam a nyúlszagot és megtámadta a lábam. Amint lecseréltem a ruhámat, semmi gond nem volt, de addig nagyon zizi volt...

2011. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
na tessék 2012-ben házőrző nyulak lesznek :DDD
2011. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
XD:)
2011. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Én nagyon remélem, h a kutya már rég kinyírta az az elmebeteg dögöt. Nagyon szeretem az állatokat és rendszeresen önkénteskedek is, de ez nem normális. A gazda se, hogy ezt így tűri...


Van egy ismerősöm, ő együtt tart egy nagy bakot és egy puli kant. A bak állandóan kergeti a pulit. Nem harapja meg, nem agreszív, csak kergeti. De annyiszor, h a puli már alig bírja irammal XD

2011. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!