Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet mini Bolognese...

Hol lehet mini Bolognese kutyát venni?

Figyelt kérdés
Normál méretű Bichon Bolognese kutyát mindenhol láttam már, de mini méretűt nem nagyon. Hol lehet őket megtalálni?
2011. dec. 3. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem láttál még mert NINCS!!!
2011. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem láttam, csak nem sokat.
2011. dec. 3. 13:54
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Megőrülök az ilyen kérdésektől!! NINCS SE MINI YORKIE, SE CSIVAVA, SE BOLOGNESE, SE SEMMILYEN MÁS HASONLÓ FAJTA!!! Bolognese van, aminek esetleg lehetnek tenyésztésre alkalmatlan, visszamaradott egyedei. Nem értem, mi a fenéért akarnak az emberek direkt genetikai selejt kutyát.... Nincs mire költeni a pénzed? Szeretnéd ha az állatorvosod a el tudna menni nyaralni a Bahamákra?
2011. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
tudod nyuszika, nem az az állatbarát, aki lecukimukiz minden kutyust, hanem az, aki nem támogatja a genetikai hulladékok szaporítását
2011. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ...én meg azt nem értem, hogy miért kell rögtön leharapni az ember fejét egy kérdésért. Rendben, nem egészséges a mini méret, köszönöm, nem tudtam. Azért örülök, hogy vannak emberek a földön, akik mindent tudnak. Most kezdtem el kutyát keresni és egyenlőre csak felmérem a lehetőségeket. Láttam képen ilyen kis méretű bichont ezért bátorkodtam botor módon kérdezni.

Másrészt nem vagyok "nyuszika"! Lehet, hogy te csak olyan "nőstényeket" ismersz, akik megengedik az efféle megnevezést sőt akár még hallgatnak is rá, de én kikérem magamnak.

Azért annyi haszna volt, hogy tudom ilyen kutyát nem szabad venni. Köszönöm!

2011. dec. 3. 14:11
 6/12 Szityák ***** válasza:
42%

Én sem értem miért nem lehet normális hangnemben válaszolni a kérdésekre. Én már egy ideje pont ezért nem is kérdezek itt, pedig kedvesen is meg lehet valakinek magyarázni, ha valamit nem tud, vagy téved valamiben.

A kérdésre válaszolva igaza van az előttem szólónak (bár nem túl kedvesen nyilvánított véleményt), az ilyen kisméretű kutyák genetikai hiba miatt nem nőnek nagyobbra, szóval szerencsésebb a normál méretű kutyusok között válogatni, kevesebb gond is lesz velük a későbbiekben.

2011. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezek a kérdések gyakorlatilag naponta kerülnek elő. Ha valakinek tetszik egy adott fajta, és képes is kezelni az internetet, akkor ugyan miért nem tud utána nézni, hogy mi jellemző rá, milyen a standard méret? Ha csak a nevet beírja a keresőben biztosan fog találni olyan oldalakat és kérdéseket, ahol azt magyarázzák, hogy miért is ne vegyünk szaporítótól mininek mondott kutyát. De nem, az ide beírók 99%-a csak azt kérdezi, hogy hol lehet kapni.... Egy idő után az embereknek igen-igen teleszalad az ilyen emberekkel a hócipője....
2011. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Történetesen rákerestem a neten, de nem találtam róla semmit (valószínűleg pont azért, mert mint kiderült nincs ilyen fajta). Az valóban igaz, hogy itt nem írtam be keresőbe, de akkor sem hiszem, hogy így kellett volna hozzáállni a dologhoz. Rendben, elfogadom, hogy idegesítő, ha már többször olvasod ugyanazt a kérdést, de egyrészt nem kötelező minden kérdést elolvasni, másrészt tettem fel másik kérdést is erről a kutyafajtáról, arra mégsem ugrottak rögtön ennyien, hogy válaszoljanak. Ez az oldal arról szól, hogy kérdezzünk és mások segítsenek a tapasztalataikkal. Ezért is buták az emberek, mert manapság már kérdezni is szégyen, mert azonnal nekiesnek az embernek. Lehet neked magától értetődő a válasz, attól még millió másik embernek nem biztos, hogy az. Ráadásul azt is le merném fogadni, hogy te sem úgy születtél, hogy ennek az információnak a birtokában voltál.

Tehát utánaolvastam, nem találtam, kérdeztem. Akkora bűnt követtem el?

Egyébként engem is fel tud háborítani, mikor egy kutyát arra vesznek a cicababák, hogy a táskájukba gyömöszölve villoghassanak vele és gyerekként bánjanak vele. Ez szerintem sokkal felháborítóbb, mint a tudatlanságom. Sajnálom!

2011. dec. 3. 14:46
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

[link]

bolognese van mini nincs..ha azt írtad volna ami a fajta eredeti neve,akkor megtalálod.

2011. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Látom, már kaptál választ, de még kiegészíteném egy oldallal: olcsokutya.info, nagyon hasznos, minden cikkét érdemes elolvasni! Sok mindent megérthetsz belőle. Szó esik szegény "minikről" is.
2011. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!