Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KINEK van még BOXER kutyusa?...

KINEK van még BOXER kutyusa? Mik a tapasztalatok vele? Milyen a Te boxid? Írjatok róluk pár sort kérlek.

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincsen Boxerem de az egy ik ismerősömnek volt egy. Nagy energiával rendelkező kutyák és jó Őrző-védők de imádják a gazdájukat és a családot. Egyszer én is szeretnék egy ilyen kutyát.

Nekem most Boxerem nincsen de Boxim van úgy hívják a Pulim. XD

2011. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Húgomék örökbe fogadtak tavaly februárban egy akkor 2 éves, fehér színű,Német Boxer szuka kutyát.Érthetetlen okok miatt el akarták altatni.Majd linkelek be képeket,hogy hogy nézett ki akkor és hogy néz ki most.Jelenleg 28kg-os boldog kutyu.Amit észrevettünk a boxerről:fázós,nagyon fázós,szeret kényelmes helyen aludni,heverészni,nyáron a nagy melegben nem érzi nagyon jól magát.Tovább az úszás nem egy erős pontja,szereti a vizet,de nem jó úszó.Lehet hogy csak ő,más boxert még nem láttam úszni.Lehet hogy színe miatt,de elég kényeske.Egészségileg.Érzékeny a durva szóra.Borzasztóan értelmes,okos kutya.Németjuhászunk is van,de akármikor értelemben felveszi a versenyt a NJk-val.Az más,hogy akaratosabb,önfejűbb,mint a nj.KIVÁLÓ őrző-védő kutya,idegenekkel NAGYON bizalmatlan.Ha érdekel majd róla egy pár filmecske,most készül egy kutyakiképző oldala a netten,ahol ő a bemutató alany.Kutyákkal domináns.Nem kötődik,de ő kell legyen a főnök bármilyen futtatón.Gazda neki csak a húgom és a párja.Senki más nem.Lehet érzi,hogy ők a megmentői.Őrzi a lakásukat,autójukat,őket,ha szükség.De majd linkelem az oldalt,ahol ha érdekel,megnézheted munka közben.Lehet meg fogsz lepődni,mert nem a megszokott ŐV.Elég reálisak a helyzetek.Ami még fontos:hihetetlenül erős és bátor kutya.A gyerekekkel türelmes,séta közben engedi,de csakis gyerekeknek,hogy lapogassák,simizzék.Ha még valami érdekelne,kérdezz nyugodtan,nincs sok tapasztalatunk,de a miénkről tudunk írni.Jaj igen,még annyit,hogy kiképzés után nagyon nagyon figyelmes.Minden zajt,minden mozgást gyanúsnak könyvel el s ennek megfelelően viselkedik.Amióta speci kiképzést kapott,a húgom nyugodtan tud napközben szellőztetni :))(földszinten laknak).Elég határozottan védi a teraszt.....
2011. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És a legfontosabb lemaradott:Húgom roti párti,párja labrador imádó...VOLT.Mert mindketten a következő kutyának egyértelműen Német Boxer-t akarnak :)Most megértették azokat,akik mondogatták,hogy ha egyszer egy Boxer kutyusod lesz,soha nem kell másik fajta :)) Sok sikert a kutyához.
2011. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

keresőt igazán ahsználhatnád..volt már egy-két boxeres kérdés..

pl:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2425365-torpe..

2011. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát te meg igazán olvashatnál, és még ráadásnak fel is foghatnád amit olvasol... ugyanis a kérdés olyanoknak szólt, akiknek van boxerük, mert személyes tapasztalatokra voltam, vagyok kiváncsi, nem pedig hivatalos, vagy szaknyelvű fajta jellemzésekre. Nekem is van boxerem! Emberek mennyire ráérnek... Minek írsz ide, ha nem tudsz érdemlegesen hozzászólni a témához? Azért kaptál egy "hasznos" jelet, de remélem érzed benne a cinizmust...
2011. dec. 3. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!