Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kérdést tegyek fel a...

Milyen kérdést tegyek fel a tenyésztőnek a következő alommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
hát hogy pl. mikor lehet őket elvinni, kik a szülők, mikor lesznek meg a kötelező papírjaik (oltás, stb.) várhatóan hányan lesznek, ilyenek
2011. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nincsenek meg a kiskutyák, akkor sok mindent nem tudsz kérdezni, max. annyit, megnézheted-e az anyakutyát, ill.a kanról is informálódhatsz. Elmondod milyen céllal szeretnéd a kiskutyát megvásásrolni. Az anyakutyának ez volt-e az első ellése, ha nem, akkor az előző almokról biztos fog neked beszélni. Hogy örökit a szuka stb. szerintem igy elsőre ennyi elég, igazából egy beszélgetés a kutyákról. És szólhatsz,ha tőle szeretnél babát, akkor tartson evidenciában. foglalót ugyis csak a megszületett kiskutyánál adunk.
2011. dec. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen nézd meg a szülőket szerintem! :) Informálódj is róluk, hogy milyen eredményeik vannak stb.

Aztán kérdezd a tenyésztőt, hogy milyen célja van a tenyésztéssel, mennyi ideje foglalkozik a fajtával. Az nagyon fontos, hogy mennyi idős korukban adja el a kölyköket. Ha 8 hetes koruk előtt adná a kutyákat, akkor ne ott vegyél!

2011. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Gáz Gizi!

Régóta nagy kedvencem a német vizsla.Szeretnék vele vadászni menni.Van egy játszótéri keverékem.Kertes házban élünk,de a lakásba bejöhetne.

Érdeklődnék a következő alomról.A szülőknek megvannak a szűrései?Kiállításon milyen eredményeket értek el?Munkavizsgájuk megvan?Milyen színűek lesznek a kölykök várhatóan?

És akkor ezt írd át a te verziódra..valami ilyesmit kellene írnod,én is ehhez hasonlót írtam :)

2011. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis hát én kitértem mindenre,ami fontos,mert panelban élünk..ha érdekel elküldöm privátban amit én írtam a tenyésztőnek :)
2011. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Blue11-el egyetértek, én is ilyesmit írtam, megkérdeztem mikor mehetek-e el esetleg, konkrétan mik a céljaim az adott Golden retrieverrel (pl. Erre meg erre a Working Testre szeretnék kijutni) stb...
2011. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld! :)
2011. dec. 27. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!