Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a kutyusról?

Mit gondoltok erről a kutyusról?

Figyelt kérdés

[link]

Ő elvileg egy Bichon keverék kutyus és 3 hónapos. Na már most eddig egy oltást sem kapott, ami miatt aggódom picit. A gazdája pedig nem igazán készséges, mintha nagyon meg akarna szabadulni tőle. Merjem elhozni, vagy válasszak inkább másik kutyust?


2011. dec. 4. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válassz másikat...
2011. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Szép lenne rajta segíteni, meg hát az ember sajnálja az ilyen állatokat...Képen is jól látszik, hogy valami trutyit eszik szerencsétlen, meg elég puffadt is, gondolom férges. Szegény állat, jobb sorsot érdemelne csak hát kitudja mi baja van, vagy lenne később. Lehet ráfizetnél anyagilag később. Ezek a szaporítók...
2011. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sajnálom a kis öreget, de válassz egy megbizhatóbbat
2011. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
74%
Hát figyelj , elhozod ,és egy újabb életet mentenél meg vele. Adnál neki oltásokat,és szép egészséges kutya lenne!
2011. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha elhozod es szepen beoltatod ,eteted jol ,fincsi kajaval es egy csomo szeretetet kap majd toled ,akkor ez a kutya olya huseges es ragaszkodo es engedelmes lesz hozzad ,hogy ennel jobbat nem talalhatsz. De ha megsem tudnad kenyesztetni eleget akkor valassz masikat ,de te jo embernek tunsz tehat ez megfelelo kutyuska lenne nkd !!! Sok szerncset
2011. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

már 3 hónapos és egy oltása sincs , akkor féregtelenítve sincs szerintem..kockázatos de ha ingyen van akkor elhozhatod aztán a dokit megkéred hogy csináljanak vmi vizsgálatokat a kutyán , oltani biztos be kell ,jó tápot kell neki adni meg féregteleníteni.. de tényleg jól gondold meg mert lehet hogy pár hónapos múlva kijön rajta vmi betegség...

én másik kutyát választanék a helyedben..

2011. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szegény kutyus.

Megszakad érte a szívem :(

Jobb sorsot érdemel, amit te meg is adhatnál neki.

Ennek ellenére azt mondom, hogy ne hozd el, lehet, hogy ezzel a cselekedettel egy kutyát ugyan nem mentesz meg, de lehet, hogy egy egész alomnyit igen. Talán ha a nyakukon marad 1-2 kiskutya, legközelebb elgondolkodnak azon, hogy szaporítanak-e vagy sem..


Szegény kutyu ;(

2011. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon-nagyon gondolkodom rajta, mert én is iszonyatosan sajnálom szegénykét.:( Pénzt ugyan nem kér a kutyáért, de nagyon sokba lenne az útiköltség és sajnos 1 méterrel sem hozná közelebb a picit.:( Majd még meglátom mi lesz!

Azért köszönöm a válaszokat!

Egyébként a szeménél vajon csak a könnyezéstől barnább vagy az is valami betegségre utalhat? A többi képen viszont ez nem látszik rajta.

[link]

[link]

Itt a testvéreivel van: [link]

Ez pedig a mama: [link]

2011. dec. 4. 15:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul látom, vagy csalóka a kép, de nekem úgy tűnik, mintha hunyorogna.
2011. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!