Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rajtam maradt 2 shar pei...

Rajtam maradt 2 shar pei kiskutya (szukák). Valaki adna valami lehetőséget, ahol még megpróbálhatnám eladni őket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem kellett volna felesleges szaporulatot létrehozni és nem lenne ilyen problémád..;)
2011. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rajtam maradt??? Eladni??? Most, hogy jön az ebadó esetleg oltás árában add oda, vagy ingyen, mert a végén kettővel több kutyád lesz. Most nem nagy biznisz a kutyagyártás :)


Egyébként internet, hirdetős oldalak.

2011. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a te hirdetésed?

2011. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nem az én hirdetésem, és nem felesleges szaporulat, mert ezt ugye nem tudod előre... A kiskutyák meg mondhatni el vannak kényeztetve. Nem azért lett a kutyámnak kölyke, mert pénzt láttam benne, hanem azért mert már öt éves és gondoltam egy alom nem okoz neki sem és nekem sem problémát. A kérdést meg azért tettem fel, hogy a kicsiknek megpróbáljak szerető, leinformálható gazdit keresni, nem pedig az első felvásárlónak odaadni, aki szembejön. Már lett volna rá lehetőség, de nem tettem. Ha van még hasonló beszólásotok, amivel szeretnétek dobálózni, akkor azt ne hozzám tegyétek. Nekem van fogalmam a kutyatenyésztésről, nem úgy mint sokaknak...
2011. dec. 5. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:
"Nekem van fogalmam a kutyatenyésztésről, nem úgy mint sokaknak" Adsz törzskönyvet a kiskutyákhoz, esetleg szűrve vannak a szülők? Mert ha nem, akkor még csak közel sem vagy ahhoz, hogy érts hozzá, hát nem úgy hangzik mint egy tenyésztő "5 éves, neki sem probléma és nekem se"...na ja, csak tudod, ha már úgyis nagyon képben vagy, a jó tenyésztők elsőnek megvárják, hogy összejöjjön több ember mint ami 1 alomban van. De soksikert, vatera, e-dog, expressz ezeken tudod hirdetni őket.
2011. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nóri2 ***** válasza:

vater.hu

jofoga.hu

vagy valami eladó oldalon

2011. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!