Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier, amstaff, boxer,...

Bullterrier, amstaff, boxer, argentin dog? Mélyiket választanád és miért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
mindegyik,azért mert a család bohócai és gyönyörűek,okosak,kedvesek :)
2011. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bullterrier.:D


annyira csúnya, hogy az már vicces...

a nevetés pedig erősíti az immunrendszert.


szerintem sok embernek jót tenne egy ilyen kis ufó.:D


nem beszélve arról, hogy a fejében is jó esetben legfeljebb kő van, tehát a tanítása sem kevésbé szórakoztató... bár nyilván erős idegzetet és sok türelmet kíván.:D


egyáltalán nem ezek a kutyák a favoritjaim, de közülük egyértelműen ő az istencsászár. (nekem...:))

2011. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én bullterrierre szavaznék. Keményfejű bohócok, bár némelyik agresszív más állatokkal.

Az amstaff divatfajta lett az utóbbi években, nekem annyira nem ragadja meg a fantáziámat. A boxer egyáltalán nem jön be, rossz tapasztalataim vannak vele kapcsolatban, az argentin dog meg nem való bárki kezébe, nem olyan jópofizó, farkcsóváló kutyák, mint az előbbi három.

2011. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amstaff
2011. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! nekem is a legjobban a bullyhoz húz a szívem :)
2011. dec. 4. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:

A bull terrier is divat kutya lett sajnos rengetek a szaporitó és ezáltal a beteges egyed.

Nekem amstaffom van és nem divatbol :)

2011. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak az argentin dogról tudok nyilatkozni nekem ilyen kutyám van. Minden pénzt megér de sokszor nagyon idegtépő nevelgetni keménykezű gazdit igényel...Egyik ismerősömnek amstaffja van aranyos kutya nagyon de ha könnyen kezelhetőt szeretnél akkor boxer egy másik ismerősömnek van nagyon nagy bohócok de nagyon energikusak.
2011. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
boxer- nekem is van, nagyon jó fej kutyák, nem leszek mellette szomorú
2011. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!