Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kutyatanításo...

Melyik a legjobb kutyatanításos/idomítós könyv? Most veszek kutyát, de előtte beszereznék egy könyvet is.

Figyelt kérdés
Border collie-ről van szó.
2011. dec. 4. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nezz vegig egy nagyobb Coraban ,rengeteg szokott lenni ......
2011. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cesar Millan-nek nemrég jelent meg az új könyve, a hogyan neveljünk tökéletes kutyát. Nekem tetszett.
2011. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem Jan Fennel: Kutyapszichológia c. könyve vált be.
2011. dec. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne költs ilyen hülyeségekre. Ha nagyon nem tudsz hozzákezdeni, inkább nézegess a youtube-on videokat. Én kölyökkutyánál mindig azt mondom, hogy az első, és legfontosabb lépés, hogy magát a kutyát megismerd.És az egyéniségéhez mérten tudod majd nevelni. Milyen fajta kutya lesz? És nézhetsz kutyaiskolát is, az egy nagyon jó dolog.
2011. dec. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsánat, látom Border. Akkor vele érdemes lenne a jövőben dolgozni is.
2011. dec. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha Border collie, akkor szerintem érdemes lenne elkezdeni vele klikkerezni, de ahhoz kár méregdrága könyvet venni. Az alapokat netről is meg tudod tanulni, a továbbiakat meg úgyis a sors hozza.

Én mostanában sajnos nem nagyon láttam olyan könyveket, amik sok újat mondtak volna... Még Jan Fennell könyvei tetszettek a legjobban. "Tanuljunk meg kutyául - 30 nap, hogy egy életen át megértse kutyáját" c. például. Ebben leírja az alap engedelmességi gyakorlatok tanítását. Cesar Millan nem annyira az "idomítással", hanem a neveléssel foglalkozik, lehet, hogy egy pörgős Border collie-hoz ez sem ártana. :)

2011. dec. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kutyatanítós könyként a 101 kutyatrükk-öt ajánlom. Lépésről lépésre leír mindent, így könnyen betaníthatod a kutyusodnak az adott trükköt.

Itt egy link, ahol fennt van minden oldala:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!