Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kutyát de nem tudom milyen legyen. A lényeg hogy legyen szerethető,nyugodt,okos. Olyat szeretnék aki ha lefekszek mellém fekszik hogy simogassam, de ha megyek sétálni jöjjön velem. Nem utolsó dolog pedig hogy nyugodt és könnyen tanítható legyen. Tudom ez elég sok kritérium,de nem szeretném azt hogy megveszem és utána nem szeretem,bár minden kutyámat szerettem akár milyen makacs volt.
2011. dec. 4. 21:24
 1/9 makaga válasza:
az olvasottakból az agarakat ajánlom. azon belül a whippet-et vagy a magyar agarat. nézz utánuk :)
2011. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 makaga válasza:
nem tudom menyire tudnád lefárasztani?
2011. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amennyi a mozgás igénye kielégíteném:) Ha kell futok vele 2-3 órát:)
2011. dec. 4. 21:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Labrador?
2011. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá,de még nem tudok dönteni.:)
2011. dec. 4. 21:53
 6/9 makaga válasza:
Az olvasottak alapján lakásban lenne. Valamelyik agár fajtát ajánlanám :) (orosz, magyar, angol, whippet, azawakh) :) ezek közül már csak azért is ajánlom a magyar agarat merthogy utána nem kell ebadót fizetni :) Mi is épp most tervezzük venni :)
2011. dec. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a magyar agarat ajánlom..nem tudom hány éves vagy..de én 15 évesen be mertem vállalni :)
2011. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A tulajdonságok nem mindig a fajtától függenek. Minden kölyök kutya eleven, pár hónapos kutyustól, ne várd el, hogy nyugodt legyen. Minden kutya okos, csak tanítani kell. Az más kérdés, hogy mennyire tanulékony. Tanulékony kutya a labrador, Golden-retriever, retriever-labrador, német-juhász. A sétálás a mozgásigényétől függ, de leginkább a nevelés játszik közbe. Hogy vágyjon a símogatásra, és hogy lefeküdjön melléd, ezek már mind-mind neveléstől függenek.
2011. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb a golden retriever, vagy a labrador lenne, de a bernipásztor és a németjuhász is jó.
2011. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!