Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki örökbefogadná?

Valaki örökbefogadná?

Figyelt kérdés
Gazdit keresek a dalmatámnak.ha valakit érdekel irjom.8 hónapos.csak olyannak adom,aki törödni fog vele,télen füt rá és nem köti meg.nagyon szeretem,de a kisfiamat elsodorja,ha elmegy mellette.valahogy nem érdekli,h ö egy kisember.a multkor lelökte öt a lépcsöröl.szóval ezért nem maradhat.
2011. dec. 5. 16:51
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak rábeszélni, de nem lenne jobb, ha megtartanád és eljárnál vele kutyaóvodába? még ő is egy gyerek, 1,5 év körül válik felnőtté, nevelni kell.
2011. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Nem elajándékozni kell, hanem megnevelni.
2011. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:

sajnálom :( de még a kutyus is gyerek egy 8 hónapos kutyától mit vártál..


facebookra tedd fel ,ott sokan megosztják és akkor többen látják..

2011. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
nyilván a rangsort próbálja beállítani a kutya a falkában...
2011. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Ezért vannak tele a fajtamentők és a menhelyek.

Elnézést hogy megkérdezem, de mit vártál, hogy egy kisgyerek mellé nagyobb testű kutyát vettetek? Persze hogy akaratlanul is fellöki.

Egyébként valóban nem ártott volna megnevelni.


A tanácsom az, keresd meg a dalmata fajtamentőket.


Dalmata fajtamentés:

Honlap: dalmatamentes.hu

E-mail: dalmatamentes@gmail.com

06-30-589-9459

2011. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Vedd fel a kapcsolatot a fajtamentéssel: www.dalmatementes.hu.

De túlsok mindenre ne számíts .. dugig vannak gazdakereső kutyával, de segíteni fognak amiben tudnak.

Ha te találsz gazdát neki jó lenne ha ivartalanítva adnád örökbe, ne jusson szaporítok kezére és ne kínozzás élete végéig.

De tényleg a legjobb megoldás lenne tanítani ... szeleburdi 8 hónapos kölyök ... jobban fog figyelni ha nagyobb lesz.

2011. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Nem tudom kutyasuliba vinni.jó gazdit keresek neki,nem az utcára kirakni.a kutyának mennie kell,a kisfiam fél töle.
2011. dec. 5. 17:17
 8/41 anonim ***** válasza:

Igen, a legegyszerübb ezt mondani. Csak tudnám miért nem gondolkodtál amikor hazavitted.

Nem szabad élőlények életével felelötlenül szórakozni.

2011. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, biztos nekem beteg az agyam, de nálam nem lenne vagy egyik vagy másik. Vagy mindkettő, vagy egyik se.


A gyereknek el lehet magyarázni, h nem kelle tőle félni. A kutya meg még kölyök. Igenis meg kell nevelni. Ha nem tudod, akkor mire számítottál? Ha nem lenne gyereked, akkor is problémás lenne. Miért kell olyan embernek kutyát magához vennie, aki nem ért hozzá?


Nézd meg, itt a tenyésztő is leírja, szereti a gyerekeket, imádja a családot, de sokáig marad gyerek és igényli a nevelést, a feladatokat, az agyi fárasztást, és a napi több órás sétát illetve futkározást. Ha egy kutyaovi se fér bele, eddig hogy mozgattad le?


[link]

2011. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
76%
Felelős állattartás 2011, Magyarország...
2011. dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!