Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos amstaffnak milyen...

4 hónapos amstaffnak milyen súlyban kellene lennie?

Figyelt kérdés

Tápon kívül mivel etessem milyen rendszerességgel,hogy kicsit hízzon?Ti mit adtok neki,mivel foglaljátok le és mennyi időre?


Milyen egy napotok a staffal?


2011. dec. 5. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen táppal eteted?
2011. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5 hónapos most 14,5 kg körül van, táppal etetem meg a farhátról leszedett hússal (főzve!), meg amikor főzök és a húsról leszedem az inakat, meg a zsírosabb részeket (én nem szeretem) megfőzöm és azt is meg szokta kapni, de nagyobb részben tápot eszik. Megyünk minden nap futtatóra ott elvan a kutyákkal (1-2órát) azonkívül nap mint nap tanítom, ismételjük az ül, fekszik... stb..

Játszok is vele 1-2 órát, nem mondom, hogy mindig elég neki ez meg a futtató, mert néha így is pörög:D Elvan amúgy nagyon :)

2011. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Natur táppal etetem,sajnos úgy alakult hogy nincs 8-10000 -em tápra pár hónapig.Max csak tavasszal rázódok helyre ::S
2011. dec. 5. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Állatorvost kérdezz, ő tudja pontosan, hogy mi kell a kutyának. De azért hízlalni ne akard, nőjön csak a saját tempójában szépen, nem baj, ha kicsit lassabban érik be, mint másoké. Nem kell mindegyiknek ugyanolyan ütemben fejlődnie, gyerekeknél is van, aki később kezd el nőni, nincs azzal semmi baj.
2011. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én 4 hónapos staffim (kan) 11,5 kg.Állatorvos szerint tökéletes súlyban és erőben van.3 hónapos korában hirtelen nőtt egy picit,ezért akkor azt javasolta a doki,hogy csonterősítő vitamint adjunk neki.Folyamatosan kapja,azóta rendben van minden,teljesen kiegyensúlyozottan és szépen fejlődik.Én Happy Dog táppal etetem,de most készülünk szuperprémium minőségre váltani,bár a Happy Doggal sincs semmi baj.Hál' isten anyagilag belefér és a lehető legjobbat akarom adni a kutyáimnak.:)
2011. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!