Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez így jó?

Szerintetek ez így jó?

Figyelt kérdés
Át szeretném szoktatni a kutyusomat más időponti sétálásra.Eddig 6:30-kor, 13:15-kor, 16:30-kor, és 20:30-kor vittem le sétáltatni.11 éves vok, és a 16:30-at, és a 20:30-at szeretném átváltoztatni 7-re, vagy fél 8ra.Eddig enni fél7kor kapott, most fél6kor fog, ha átváltoztatom.Úgy csináltam (ma kezdtem el) hogy háromnegyed 5kor vittem le, és fél 6kor kapott enni.A fél kilencet nyolcra változtatom át, és így tovább míg el nem érem a 7-et vagy a fél8at.Szerintem ez így jó, már többen is ezt mondták.Ti mit gondoltok?Köszi nagyon a válaszokat.;))
2011. dec. 5. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

teljesen jó lesz


mi amikor nyári szünet van fél hét helyett 8-9 körül visszük le őket le , azátn 2-fél 3 helyett 1 kor, aztán délután még most is van hogy vagy 4 kor vagy 5 vagy 6 kor mennek le..

szóval nekünk nincs percre pontosan és nem volt gond velük soha e téren..

2011. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, nyáron nekem sem lesz annyira pontos, de télen azért már sötét van fél5kor meg fél9kor..szal.meg veszekedések vannak belőle.Köszi!;))
2011. dec. 5. 18:20
 3/6 Catz ***** válasza:

Jo lesz, de akkor több ideig kell visszatartania. Meglatod, hogyan birja. Maximum reggel 05:30kor viszed le.

Mondjuk nalunk, ha bennt alszanak, akkor 20-08-ig vagy akar 10hig is elvannak, de van, amikor hajnal 3-4 fele fölkelt, hogy ki kell mennie pisilni.

2011. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jólesz így, de azért figyelj mert a kutyának így több ideig kell visszatartania, és mivel nem ehhez szokott, ezért lehet hogy egy rövidke sétát be lehetne még iktatni a kettő közé :)
2011. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tuti jó lesz, mi pl össze vissza visszük le van h egy nap 3x van amikor 4x is lent van és soha sem percre pontosan. szobatiszta, szóval nincs probléma. :)
2011. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a komikat, nagy önbizalmat adtatok.;) Igen, ha már nagyon kell neki(azt jelzi) akkor le kell vinni.Igazából én, a gazdája délelőtt nem vagyok itthon, mert sulii..Szal sztem kibírja.Köszi mégegyszer!!:))
2011. dec. 6. 13:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!