Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis testű kutyát lehet úgy...

Kis testű kutyát lehet úgy lakásban tartani, ha 7-4ig nem vagyok otthon?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Többnyire kis testű kutyát tartanak az emberek lakásban és többnyire mindenki dolgozik 8 órát.

Szóval igen.

2011. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet de előtte és utána (mikor elmész és hazajössz) akkor vidd le sétálni. Hogy had pisilje kakilja ki magát.
2011. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Munka előtt vidd le egy kb. fél órás sétára, és akkor tanítsd, hogy fáradt legyen mikor elmész. Mert ha nem fárad le akkor történik az, hogy rongál :) De egyébként persze, csak mondom egy min. fél órás séta reggel, és mikor hazaérsz akkor min. 1-1,5 óra séta.

Emellett a lakásban tanulni, hogy rendben lefáradjon mindig :D

2011. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs ezzel. Nekünk kistestű kutyánk van, fél 5-kor levisszük, fél 3-kor érünk ismét haza. Mondjuk ő már másfél éves, nem rág össze semmit, pihen addig. Aztán kiviszem a parkba egy órára "tombolni". :D Mármint hadd futkosson. Szóval a mienk is 9-10 órát van néha egyedül, kibírja ha csak nincs hasmenése szegénynek, de az egyéni téma. És még este is egy jó fél vagy egy óra mikor milyen időjárás van. Az esőt utálja, én meg a nagyon hideget. :)

Olyankor otthon játszok vele a szobában "pótolandó" a rövid sétát. :D Ő egy 6-7 kg pekingi palota kutya, de sokan tibeti spánielnek nézik.

2011. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

amstaffom van.reggel félhétkor leviszem egy egészségügyi körre, majd délután háromig, vagy négyis egyedül van, pihen, alszik addig. utána félhat felé leviszem egy jó órára. van amikor sétálunk, van amikor szaladgál szabadon.

kibírja a kutyád is, csak szokatás kérdése.

2011. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden dolgozó ember így tart kutyát, nincs azzal gáz, ha rendesen tartod, neveled, és nem stresszeli szét magát, amíg nem vagy otthon. Szóval falkavezérségre feküdj rá mindenképpen.
2011. dec. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló.

Te csak 2-szer viszed le a kutyádat? Értem hogy reggel csak rövid sétára futja, nekünk is az időnk ennyit enged, de minimum 3-szor levisszük. Mikor hazaérünk is és este is.

Minden nap 11-12 órát pisi-kaki nélkül nekem soknak tűnik. A mienk alig várja hogy fél 3-kor hazaérjünk s levigyük, pisil azonnal általában. 10 órát kibír de több az már rossz érzés lehet neki.

2011. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!