Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne az ideális...

Milyen kutya lenne az ideális a németjuhászom mellé?

Figyelt kérdés
mindenképpen nagy testű kutyát szeretnék..gondolkoztam a bordeaux-i dogon, az angol mastiffon, a weimar vizslán...,de több kutyát is megnéznék
2011. dec. 7. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a fajtától függ igazából. A fontos, hogy ne két ivaros kan legyen (bár ivaros szukákkal is nehéz lehet tüzeléskor), és hogy megfelelően szoktasd össze őket. Persze az sem árt, ha nem egy másik domináns fajtát választasz, de kellő hozzáértéssel persze az is megoldható.
2011. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sztem valami hasonlo magasságú,felépítésű,szörben is jo kutyust javasolnék,amik megférnek egymás mellett. PL a belga juhász nemtetszik? Vagy a BReaded collie?
2011. dec. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Belga Juhasz ??? Labrador ???? Magyar Vizsla ???? Nemet Dog ???
2011. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
Német juhász!
2011. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
Persze más színben.
2011. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm..:)
2011. dec. 7. 16:54
 7/8 bebox válasza:
Nekem van egy nemetjuhaszom es egy boxerem. Imadjak egymast olyan szerelmesek. Sok ember megirigyelhetne. Ha lenne kutyaovszer...teljesitenem vagyaikat:)
2011. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt meghiszem;))
2011. dec. 9. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!