Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen volt a legszebb kutya...

Milyen volt a legszebb kutya amit eletedben lattal?

Figyelt kérdés
Milyen fajta volt ,mennyi idos lehetett ,hol tortnet ,hogy erezted magad ,mikor tortent ???
2011. dec. 7. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
sok van
2011. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kb. 10-11 éves voltam mikor a budapesti Európa kiállításon láttam egy gyönyörű szép szinte már fehér afgán agarat..nála szebbet még nem láttam :-)Remélem egyszer nekem is lesz egy ilyen gyönyörűszép kutyám :)
2011. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az unokatesóm alaszkai malamutja gyönyörű volt, 11 évig élt. (pár éve halt meg, beteg volt és sajnos el kellett altatni.)
2011. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom ,leirom az enymet is : Eppen hazafele mentem egy hideg oszi napon es hullafaradt voltam ,mert eppen uszni voltam. Meglattam egy kutyat ,amelyek poraz nelkul rohant a gazdaja mellett es a jatekat vitte vissza a gazdijanak ,ahanyszor az eldobta (az en kornyekemen nem sok ilyen okos kutya van). AMikor jobban megfigyeltem a kutyat ,lattam ,hogy egy vilagos sarga szinu Golden Retriver all elottem ,a kedvenc kutyafajtam a jelenben is es akkor is. Az a kutya volt az elso Golden amit eloben lattam es egyben az egeytlen .... Csodaszep volt es lattan egesz nap tul jokedvem volt :) Nyaron mar a kertemben is lesz egy nilyen elragado kutyus ,remelem :)
2011. dec. 7. 14:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Néhány éve, egy dobermannt sétáltattak felénk. Olyan kiállása volt, hogy csak bámultam tátott szájjal:)
2011. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt, most is van, itt fekszik körülöttem mind a 4!:):)


Egy menhelyi "vakrandi" (holland juhász utánzat), 2 véletlen találkozás (full keverékek) és egy közép-ázsiai juhász.



Amúgy meg ha nem ér sajátot mondani (de nem vicc, nekem tényleg ők a leggyönyörűbbek), akkor nemrég mentem a kutyáimmal Maxime Lullier tesztjére az ELTE Etológia Tanszékére, és ott láttam meg Maxime cseh farkasát...

Hát, tátva maradt a szám.

Először azt hittem, egy farkast látok...

2011. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hú az a Cseh farkas még messziről is borzongató :)
2011. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Akiteki ***** válasza:

Az Üllői úton mentem el egy kutyafuttató mellett. Ott volt egy kutya. A szám tátva maradt, hogy milyen szép. Megkérdeztem a gazdáját, hogy milyen fajta, mert én még ilyen szépet nem láttam. Keverék volt a lelkem. :))

A második legszebb, akit láttam, az ő: [link]

2011. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a goldenek a kedvenceim, de voltam már kiállításokon, és igazából a maga módján nekem minden kutya gyönyörű *.*
2011. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szüleim barátainál, egy öreg labrador- meg nemtudommilyenfejta keverék kutya nagyon szép volt, de most sajnos kiműtöttek a koponyájából, ezért szegénynek háromszög-feje van... :( De most van ott egy új, Nikkinek hívják :) Valami keverék ő is, aranysárga drótszőrű, és nagyon szép és szeretetreméltó. Két éves... :) <3
2012. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!