Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Jack Russell terrier...

Van egy Jack Russell terrier 5 hónapos kiskutyám akinek feláll mindkét füle, pedig nem lenne szabd neki. Mit csináljak, hogy újra normálisan lelógjon neki?

Figyelt kérdés
próbálkoztunk a leragasztással de sikertelen volt. az állatorvos rágógumit javasolt ami nekem nem volt annyira szimpatikus megoldás. Ti tudtok valami jó módszert?
2011. dec. 7. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmit. Fogadd el , hogy hibás fültartású a kutyád. Attól még a fajtája ugyanaz, mint amelyiknek nem áll a füle.

Ragasztgadhatod bármeddig, nem lesz eredménye.

Természetesen, ha szerződéssel vetted, jár jóvátétel a tenyésztőtől, úgy, ahogy a szerződésben le van írva.

2011. dec. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A rágógumiról annyit, hogy egy szemét módszer, és ideális betegségterjesztő. Az állatorvos nyilvánvaló, hogy csak a lére hajt, különben nem javasolta volna. Keress másikat!


A kutyusról pedig csak annyit, hogy így fogadd el, ahogy van. Legalább egyedi darab :)

2011. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát én így elfogadtam tulajdonképpen mert így is nagyon szeretem ez természetes :) De gondoltam hátha van valami módszer. Köszönöm azért :))
2011. dec. 7. 15:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen tápot eszik? Mert a túl sok kalcium miatt is állhat így a füle. Legalább is tesóméknál így volt. Nekik felnőtt korára fajtastandard füle lett :D
2011. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 hónapos JRT kutyám van, neki is ez a problémája, én egy nem túl erős szigetelő szalaggal szoktam leragasztani, találtam a Jack Russell fórumon képet, hogy hogyan. Most nem találtam meg, de ha keresgélsz biztos meg lesz. Ők azt hiszem olyan ragasztót használtak, amit festéskor szoktak az ablakra ragasztani hogy ne legyen festékes. Ha megtalálom linkelem.
2012. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

megtaláltam:

[link]

2012. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Izidor68 válasza:
Segítsetek nekem is ebben a fülkérdésben. Az egyik füle feláll, szinte már állandóan. Mit tegyek? A ragasztást már próbáltam, de az nem segített. A képet amit itt mutattok nem tudom megnyitni, pedig megnézném! Köszi
2014. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én személy szerint nagyon örülnék, ha felállna a füle, különleges lenne. :))

Még csak 3 hónapos, de mintha kezdene fel álldogálni. :)

2018. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekünk egy 7 hónapos JRT-ünk van, és neki is feláll a füle. Szerintem ez csak ideiglenes, felnőtt korára valószínűleg vissza fog konyulni.
2019. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!