Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtiszták lehetnek?

Fajtiszták lehetnek?

Figyelt kérdés
Megellett egy beagle kutyám nem is gondoltuk hogy vemhes mert amikor tüzelt akkor külön csuktuk őket de egyik nap arra mentem hogy a kan bent volt nála de mivel még picit vérzett bár a vége felé járt mert két hete külön tartottuk úgy gondoltuk hogy nem lehettek kiskutyák. 9 nappal később elment éjjel a lány és most születtek kiskutyák amik teljesen beagle színűek kinézetűek. Ha azt számolom akkor 65 napra ellett ha amikor elszökött akkor 56 napra de szép érett kutyusok. Kérnék segítséget ebben a balesetben ami után biztosan ivartalanítani fogom.
2011. dec. 7. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély, és nagyon jól teszed, hogy ivartalanítod
2011. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Akiteki ***** válasza:

Pont az a veszélyes időszak, amikor már nem vérzik és két hét eltelt. Jobban jártál volna az előtte ivartalanítással, de most már mindegy. Biztosan nem 56 napra születtek keverékek, a 65 nap a helyes számítás.

Milyen segítséget kérsz?

2011. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 wynnie válasza:

Jesszus....

Gondolom nem törzskönyvesek/tenyésszemlések/szűrtek a szülők, és a kölyköket sem törzskönyveztétek tehát nem fajtatiszták.

Máskor figyeljetek oda jobban, és ivartalanítsátok a szukát! A kölyköket csak 8 hetes koruk után lehet elajándékozni.

2011. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a kan is Beagle akkor valószínűleg fajatiszták de ha ő be tudott menni akor fent áll a veszélye hogy egy másik kan is. Így nem lehet 100%-ig állítani hogy azok. Az jól teszed hogy majd ivartalaníttatod.
2011. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

szia!


A beagle kiskutya fehéren születik, mint a dalmata! Csak később lesz foltos...

2011. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat akkor beaglek lesznek néztem a neten ott is így néznek ki de ki tudja az apjuk is beagle de úgy gondoltam hogy ha külön tartom őket nem lesz gond sokan azt mondják hogy az ivartalanítás nem jó nekik de ez sem szerintem.Ilyenkor mindkettőt kell ivartalanítani?Vagy csak az egyiket kell?
2011. dec. 7. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég az egyiket, hiszem ha ketten vannak, és nem tudnak kiszökni, akkor nem lehet kiskutya. Pénzt spórolsz vele.
2011. dec. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!