Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lenyirjam nullássa...

Szerintetek lenyirjam nullással a yorkimat? Olyan cuki lenne. Nem most, majd nyáron tenném. Olyan lenne, mint egy kis kopasz tengerimalac!

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Ha akarod csináld. Ha nem nem. Nem kell más ahhoz hogy te dönts.
2011. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok.
2011. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy ez kamu kérdés...

A kis kopasz tengerimalacod 2 perc alatt fog hőgutát kapni a napon. Olvass utána a szőr funkciójának, mielőtt butaságokat találsz ki.

2011. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Téged kéne kopaszra nyírni... A szőrös kutya legyen szőrös, és csak igazítani kell rajta... -.-" Ilyen emberek bezzeg tarthatnak kutyát, én meg megbecsülném nem csinálnék bohócot a kutyából de sajnos panelbe nem való kutya...
2011. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Juj, akkor nem!! Nem akarom bántani! Isten örizz!
2011. dec. 7. 22:47
 6/12 A kérdező kommentje:

Megbecsülöm és imádom. És nem nyirom le kopaszkára.

Panelba is lehet kutyusod, kiskutya, yorki, vagy csivava. Nagyon cukik! És jól érzik magukat lakásban.

2011. dec. 7. 22:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Csivavát szerettem volna, de napi 8 órát nincs pofám egyedül hagyni, majd családi házba egy óriás schnauzer meg egy tacskó <3 :)
2011. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazad van és becsüllek érte! Ezekenek a kisállatoknak nagyon fontos a gazdijuk, utálnak egyedül lenni, talán félnek, rettegnek :). Édes pici szivük. Én se hagyom egyedül a picurkámat és le se nyirnám, csak azért irtam ki, mert annyira imádom, meg puszilgatni a kis bundáját és belegondoltam, milyen jó lenne a csupasz kis testecséjét puszilgatni. :)
2011. dec. 7. 22:58
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Észnél vagy? Ez TÉLEN jut eszedbe, "cukikám"? Mit szólnál hozzá, ha egy szál fürdőruhában, dideregve húzna maga után valaki a hidegbe, sétálni?!
2011. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
óóóó, hát biztosan díjazná a kutyuli :D . Amúgy szerintem "beteg" vagy( már bocsánat a kifejezésért),ha ezt tényleg megteszed vele :( !!!!
2011. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!