Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted rossz lesz a kutyának?

Szerinted rossz lesz a kutyának?

Figyelt kérdés
Eddig Happy Dog Maxi Baby táppal etettem a 4hónapos labradoromat, de sokan mondják, hogy a a Dog Chow táp is nagyon jó. Mivel jelentősen olcsóbb most gondolkozom azon, hogy váltsak át a Dog Chowra vagy sem. Szerinted?
2011. dec. 8. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:

A Happy Dog azért nagyon jó és most nagyon fontos korban van a kiskutyád.

Ha megteheted, én a helyedben még maradnék a Happy Dog-nál.

2011. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, maradj a Happy Dognál, míg a kutya kb. 1 éves lesz. Nagyon fontos, hogy jó minőségű ételt kapjanak a kutyák, míg fejlődnek, hisz így lesznek erősek, egészséges csontozatúak, stb.
2011. dec. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így van, legalább 1 éves koráig jó lenne Happy Doggal etetni!

Honnan veszed egyébként a tápot? Netről rendelve sokkal olcsóbb, mintha Fressnapfban vagy egyéb helyeken veszed!

2011. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
esetleg felesben a két fajtát
2011. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
Amennyivel olcsóbb, annak a kétszeresével gyengébb is.
2011. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi 6 hónapos kutyát etettünk dog chow -val meg vagyunk vele elégedve , jó a széklete állaga , fényes a szőre is tudom hogy gyengébb minőség de most erre futja , 3 hónapos koráig eukanubát kapott de elég drága volt váltottunk , a happy dogtól ment a hasa így megint kellett váltani, most dog chowt kap..


de ha a te kutyádnak beválik és bírja a pénztárcád akkor adhatod tovább a happy dogot neki

2011. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyám már a tenyésztőnél is dog chowt kapott, azzal etetjük azóta, most nagyon egészséges, energikus kutya. Az agilityben is igen sikeres.

A tápra soha nem volt panaszom, a széklete is mindig gyönyörű volt tőle.

Szerintem válthatsz rá :P


Én csak ajánlani tudom.

És több agilitys, sportkutyás ismerősöm etet azzal, mindenki dicsérte eddig!

2011. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!