Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kutyaházba?

Mit tegyek a kutyaházba?

Figyelt kérdés
Kint lakik a kutyus a kertbe. Építettem neki szép házat. Tettem be neki egy csomó rongyot meg lepedőt hogy ne fázzon de az összeset kihúzta a kertbe. Utána bevarrtam őket egy zsákba és úgy vissza de azt is össze vissza ráncigálta. Majd tettem be neki egy szivacsot tegnap este mert láttam hogy vacogott. Bent aludt de reggel azt is széphúzta a kertbe. Mit ajánlotok mit csináljak hogy ne fázzon ?
2011. dec. 8. 12:02
 1/6 tekike99 ***** válasza:
100%
belülről kibélelném a kutyaházat hungarocellel. Olyan vastaggal, mint amivel házat szigetelnek. A hungarocellre tennék vékony pozdorja lapot is, hogy ne tudja kikaparni. Ha ezt megcsinálod, tuti nem fog fázni, nyáron is kevésbé melegszik fel.
2011. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is szétszedi a rongyokat, ezért mi padlószőnyeget szögeltünk be a házába. Szögbelövővel csináltuk, kb. 4 cm-ként van egy kis szög, így nem tudja kiszedni. Hungarocell jó ötlet, mi is tettünk a házára.
2011. dec. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a szigetelés az alap h kell lennie egyébkénr majdnem olyan mintha semmi nem lenne a feje felett.Egyébként szalát érdemes neki betenni még,amit hetente vagy nagyobb esőzések után ellnörzöl h milyen álapotban van ha kell kiseréled!
2011. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi szalmát és diófalevelet használunk, nem kotorja ki, bár valamennyi kiesik, ahogy fészkelődik. Pár centis küszöb is van. Higénikus, hiszen könnyű kicserélni, a diólevelet állítólag nem szereti a bolha és a kutyaszagból is elvesz. A kutyaház kicsit meg van magasítva, alulról vastag hungarocellt erősítünk még hozzá. Az ajtaja a hosszabb oldalán van, jobban be tudja magát fészkelni. Tudsz rá átlátszó hőfüggönyt is szögelni (mint ami a henteseknél szokott lenni).
2011. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen gonddal küzdő ismerősöm, ő is levelekkel oldotta meg, mert mikor beleszögelt egy lábtörlőt, valahogy azt is kirángatta a kutya...nem volt egyszerű, de egyszerűen annyira nem akart elviselni semmit :P


Viszont a levelek beváltak, naponta újrakotorta, és szerette a kutyus :))

2011. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket :) Rajta leszek az ügyön és remélem rájön a kis butus hogy neki így csak jó lesz:)
2011. dec. 9. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!