Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert takarja be a kutyam a...

Miert takarja be a kutyam a kakijat es nem csak a sajatjat?

Figyelt kérdés
Ezt a kerdest egyszer mar feltettem,hogy a sdzuka kutyu betakargatja falevelekkel a kakijat.Kaptam is ra valaszokat hogy miert,de most abban valtozott a helyzet,es azert tettem ujra fel,mert mar nem csak a sajatjat takarja be,hanem a masik szuka kutyumet es kanomet is.Ahogy megtalalja,szepen,gondosan betakargatja falevelekkel.Miert lehet ez?
2011. dec. 8. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy rendszerető:)
2011. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hogy ne lássad és belelépj
2011. dec. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de aranyos :DD
2011. dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első LOL :D
2011. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg komolyan is hozzatud szolni?mert engem tenyleg erdekel hogy miert csinalja!Es errol meg nem olvastam,csak a macskakrol hallottam hogy betakarjak...
2011. dec. 8. 13:04
 6/9 dizus ***** válasza:
Szerintem egyszer láthatta,hogy ti meg lehajtjátok a tetőt!
2011. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Akiteki ***** válasza:

Ez tök jó!! :)))

Már az előző kérdésnél is tetszett. Fenntartom, hogy el akarja rejteni a szagot.

2011. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,en is birom,..olyan aranyos ahogy gondosan takargatja...nincs is semmi bajom ezzel,csak annyira kivancsi vagyok hogy miert csinalja...De ha el akarja rejteni a szagot,a tobbi kutyamet miert??Es milyen okbol akarja elrejteni a szagot?
2011. dec. 8. 13:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Valójában macskának született.

Őszintén? Passzolom. Ilyenről még nem hallottam kutyáknál. A dominánsabb egyedek szoktak kaparni, ha alkotnak valamit, de csak hogy a lábujjaik között lévő mirigyekből a szagot a talajon hagyják, nem konkrétan a "termék" elásása a cél, csak mellesleg jut arra is.

2011. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!